OFICJALNIE: Wisła Kraków wykupiła Nikolę Kuveljicia

OFICJALNIE: Wisła Kraków wykupiła Nikolę Kuveljicia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Wisła Kraków

Wisła Kraków poinformowała o wykupieniu Nikoli Kuveljicia.

Serbski pomocnik trafił do „Białej Gwiazdy” w styczniu na zasadzie półrocznego wypożyczenia z FK Javor Ivanjica. Krakowianie zapewnili sobie jednak opcję jego wykupienia i podpisania z zawodnikiem kontraktu ważnego do 30 czerwca 2023 roku. Dzisiaj potwierdzili, że skorzystali z tej możliwości.

Umowa została parafowana na trzy lata z opcją przedłużenia.

Odkąd Kuveljić przeniósł się do Wisły, zanotował w jej barwach trzy występy w Ekstraklasie. Łącznie przebywał na murawie przez 47 minut.

Pierwszym rywalem Wisły po wznowieniu sezonu będzie Piast Gliwice. Krakowianie zmierzą się z nim w sobotę. Początek o 17:30.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Hernán Crespo rozkwita jako trener i obiera kurs na powrót do Europy. Pięć zwycięstw w dziesięć dni Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Flick jednak nie obejmie reprezentacji Niemiec? Szansa na ciekawy krok w klubowej karierze! Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Igrzyska Olimpijskie: Rozlosowano grupy piłkarskich turniejów Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Piotr Zieliński będzie miał nowego trenera?! Zaawansowane rozmowy Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Robert Lewandowski gotowy do gry. Rozpoczyna się walka o rekord Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Superliga nie daje za wygraną. Szykują się pozwy dla angielskich klubów Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?! Borussia Dortmund znalazła w Bundeslidze następcę Haalanda?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy