OFICJALNIE: Wiśniowski wraca do komentowania

2018-09-04 15:49:00; Aktualizacja: 5 lat temu
OFICJALNIE: Wiśniowski wraca do komentowania Fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek Źródło: Eleven Sports

Łukasz Wiśniowski, który ostatnio był związany z Polskim Związkiem Piłki Nożnej, wraca do komentowania spotkań.

Dziennikarz tworzył materiały wideo, w tym słynne kulisyprzedstawiające reprezentację Polski „od kuchni”, na kanał Łączynas piłka. Kilka dni temu PZPN poinformował jednak o rozstaniuzarówno z Wiśniowskim, jak i Jakubem Polkowskim.

Wiadomojuż, że ten pierwszy będzie teraz pracował w Eleven Sports.Zgodnie z opublikowanym komunikatem Wiśniowski oficjalnie dołączydo redakcji 22 września. Docelowo ma on komentować spotkania LaLigaoraz Seria A, a także występować w studio.

- ŁukaszWiśniowski pojawiał się już w naszym studiu jako gość przyokazji ważnych wydarzeń piłkarskich, ale teraz postanowiliśmyznacznie poszerzyć zakres naszych wspólnych działań. Cieszymy sięna tę współpracę, bo Łukasz to bez wątpienia jeden znajlepszych dziennikarzy sportowych młodego pokolenia - powiedziałPatryk Mirosławski, redaktor naczelny Eleven Sports w Polsce.

Przednawiązaniem współpracy z PZPN Wiśniowski pracował w OrangeSport, gdzie m.in. komentował mecze Ekstraklasy i I ligi.

Nie jest to pierwsza ciekawa roszada na komentatorskim rynku w ostatnich dniach. Przypomnijmy, że szeregi sportowej redakcji Polsatu zasilił Tomasz Smokowski.