Oficjalnie: Władimir Dwaliszwili w Polonii Warszawa

Oficjalnie: Władimir Dwaliszwili w Polonii Warszawa
Oskar Ogórkiewicz
Oskar Ogórkiewicz
Źródło: Polonia Warszawa

Polonia Warszawa się wzmacnia. Wczoraj po pozytywnie przebytych testach medycznych potwierdzono transfer 25-letniego napastnika z Gruzji. Władimir Dwaliszwili został oficjalnie przedstawiony jako piłkarz "Czarnych Koszul".

Wychowanek Dinamo Tibilisi trafił na Konwiktorską z Maccabi Hajfa za około 250 tys. euro, kwota odstępnego jest stosunkowo niska jak na gracza tej klasy, ale Gruzinowi wygasa kontrakt z końcem obecnego sezonu. Władimir Dwaliszwili był wyróżniającą się postacią ligi izraelskiej, w obecnych rozgrywkach zagrał dla Maccaabi Hajfa 11 razy, zdobywając 7 bramek. Gruzin zabrał głos na konferencji prasowej.

– Może ekscytowałbym się, gdybym przechodził do Manchesteru United, to tylko klub z polskiej ligi, kolejny krok w karierze.

Działacze „Czarnych Koszul” widzą w reprezentancie Gruzji drugiego Tomasza Frankowskiego. Liczą że Dwaliszwili będzie postrachem obrońców w polskiej lidze i pomoże Polonii w walce o mistrzostwo Polski.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław OFICJALNIE: Maciej Wilusz zmienił klub wewnątrz Ekstraklasy. Wrócił do Śląska Wrocław Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Tuchel wróci na ławkę od początku nowego sezonu? Jest numerem jeden na liście giganta Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Lech Poznań zainteresowany Radosławem Murawskim. Rozmowy trwają Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Reprezentacja Polski: Znana wysokość zarobków Paulo Sousy Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Legia Warszawa: Walerian Gwilia na radarze Temura Kecbaii Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Ten Hag przeniesie się do Bundesligi?! Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE] Arsenal ma nowego bramkarza. Spora niespodzianka [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy