OFICJALNIE: Wojciech Kowalewski prezesem Stomilu Olsztyn

OFICJALNIE: Wojciech Kowalewski prezesem Stomilu Olsztyn fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Stomil Olsztyn

Stomil Olsztyn poinformował o mianowaniu na stanowisko prezesa klubu Wojciecha Kowalewskiego.

Były reprezentant Polski został w Stomilu następcą Roberta Jurgi.

- Dziękuję za nominację i mam świadomość dużego wyzwania, które stoją przed klubem i zespołem. Wierzę w to, że grą zespołową uda nam się osiągnąć zakładane cele. Dla mnie to nowe doświadczenie i wyzwanie. Zespół zawsze będzie stał dla mnie na pierwszym miejscu. Dobre funkcjonowanie zespołu, to gwarancja sukcesu. (…) Ważne w najbliższym czasie jest okno transferowe. Przy współpracy ze sztabem szkoleniowym chcielibyśmy określić się jakich wzmocnień potrzebujemy i jakich zawodników będziemy obserwowali. To jest cel numer jeden - powiedział Kowalewski.

42-latek jest 11-krotnym reprezentantem Polski. Jeśli chodzi o piłkę klubową, bramkarz był związany z Wigrami Suwałki, Legią Warszawa, Dyskobolią Grodzisk Wielkopolski, Szachtarem Donieck, Spartakiem Moskwa, Koroną Kielce, Iraklisem, Sibirem Nowosybirsk oraz Anorthosisem Famagusta. Po zakończeniu kariery m.in. był członkiem sztabu szkoleniowego Legii i reprezentacji Polski do lat 20, szkoląc golkiperów.

Po rozegraniu 20 kolejek Stomil zajmuje jedenaste miejsce w tabeli I ligi. Ekipa prowadzona przez Piotra Zajączkowskiego ma na koncie 26 punktów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Schalke opuszcza Bundesligę po 30 latach [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] Manchester United potwierdził rychłe rozstanie z Edem Woodwardem [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi OFICJALNIE: Manchester City rezygnuje z Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi Piłkarze Liverpoolu ze wspólnym, klarownym komunikatem w sprawie Superligi De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć De Bruyne o Superlidze: Pozwólmy fanom marzyć Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Superliga: FC Barcelona zostawiła sobie furtkę na ucieczkę i wygląda na to, że z niej zaraz skorzysta Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu Olympique Marsylia nie stanie Milikowi na drodze do transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy