OFICJALNIE: Zagłębie Sosnowiec opublikowało listę transferową

OFICJALNIE: Zagłębie Sosnowiec opublikowało listę transferową
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec przedstawiło listę zawodników, którzy w zimie mogą opuścić klub.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Michał Kieca (jeden występ), Błażej Radwanek (sześć występów, gol), Dawid Ryndak (sześć występów), Mateusz Bieniek (bez występów) i Carl Stewart (pięć występów).

Ekipa z Sosnowca skróci też wypożyczenie Stanislava Bilenkyia (18 występów, dwa gole). Napastnik wróci do Dunajskiej Stredy.

Większość z tych zawodników nie ma zbyt dużego doświadczenia, a ich ostatnie miesiące w Sosnowcu były zderzeniem z brutalną pierwszoligową rzeczywistością.

Słaba postawa całej drużyny spowodowała, że wielu graczy nie mogło przez to pokazać pełni swojego potencjału.

Zagłębie Sosnowiec zajmuje na półmetku rozgrywek dziewiąte miejsce z dorobkiem 26 punktów.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Alexis Sánchez rozstaje się z Manchesterem United [POTWIERDZONE] Alexis Sánchez rozstaje się z Manchesterem United [POTWIERDZONE] Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Bułka trafi na upragnione wypożyczenie?! Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Alaba do giganta za zaledwie 36 milionów euro?! Lub na zasadzie wolnego transferu Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Duża wymiana Bayernu Monachium z Interem Mediolan?! Legia Warszawa pytała o Joela Valencię Legia Warszawa pytała o Joela Valencię OFICJALNIE: Paweł Tomczyk w Stali Mielec OFICJALNIE: Paweł Tomczyk w Stali Mielec Michał Nalepa bez transferu do Championship przez... wzrost Michał Nalepa bez transferu do Championship przez... wzrost

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy