OFICJALNIE: Zagłębie Sosnowiec opublikowało listę transferową

OFICJALNIE: Zagłębie Sosnowiec opublikowało listę transferową
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Zagłębie Sosnowiec

Zagłębie Sosnowiec przedstawiło listę zawodników, którzy w zimie mogą opuścić klub.

Wolną rękę w poszukiwaniu nowych klubów otrzymali Michał Kieca (jeden występ), Błażej Radwanek (sześć występów, gol), Dawid Ryndak (sześć występów), Mateusz Bieniek (bez występów) i Carl Stewart (pięć występów).

Ekipa z Sosnowca skróci też wypożyczenie Stanislava Bilenkyia (18 występów, dwa gole). Napastnik wróci do Dunajskiej Stredy.

Większość z tych zawodników nie ma zbyt dużego doświadczenia, a ich ostatnie miesiące w Sosnowcu były zderzeniem z brutalną pierwszoligową rzeczywistością.

Słaba postawa całej drużyny spowodowała, że wielu graczy nie mogło przez to pokazać pełni swojego potencjału.

Zagłębie Sosnowiec zajmuje na półmetku rozgrywek dziewiąte miejsce z dorobkiem 26 punktów.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Vuković potwierdza: Alibec i Świerczok na celowniku Legii Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Rafał Kurzawa nie dla klubów Ekstraklasy. Polak trafi do Esbjerga Giroud przechodzi do Interu Mediolan Giroud przechodzi do Interu Mediolan Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Arsenal sięgnie po zwycięzcę Copa Libertadores. Nowy obrońca o krok od transferu Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Podolski wciąż myśli o Górniku Zabrze. „Chcę w nim zagrać” Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Legia wciąż poszukuje następcy Niezgody. Ma na oku jednego z czołowych strzelców rumuńskiej ekstraklasy Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu Lech Poznań zainteresowany Andreiem Peteleu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy