OFICJALNIE: Zaidu Sanusi piłkarzem FC Porto

OFICJALNIE: Zaidu Sanusi piłkarzem FC Porto
Redakcja
Redakcja
Źródło: FC Porto

Zaidu Sanusi przeniósł się z Santa Clary do FC Porto.

Kwota transferu wyniosła cztery miliony euro, a zawodnik podpisał umowę do 30 czerwca 2025 roku.

Nigeryjski lewy obrońca dopiero od sezonu występuje w Lidze NOS, czyli tamtejszej ekstraklasie, chociaż w Portugalii zameldował się kilka lat temu. Wcześniej, poza Santa Clarą, był piłkarzem Gil Vincente i Mirandeli.

Możliwe, że pozyskanie lewego defensora pośrednio wiąże się z potencjalnymi przenosinami Alexa Tellesa, choćby do FC Barcelony.

23-letni Zaidu jest trzecim transferem „Smoków” tego lata. Wcześniej na Estádio do Dragão na zasadzie wolnych transferów trafili bramkarz Cláudio Ramos oraz prawy obrońca Carraça. Porto jednak tak naprawdę przygotowuje się do odpowiedzi na transferową aktywność Benfiki.

MATEUSZ KOŚCIELNY

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Napoli nie będzie czekać. Chce jak najszybciej zmienić nazwę stadionu Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Maradona show. Tych goli kibice nigdy nie zapomną [WIDEO] Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Tytoń wróci do Ekstraklasy?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Wielki powrót Ibrahimovicia do reprezentacji Szwecji?! Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk Młodzieżowy mistrz świata w Ekstraklasie. OFICJALNIE: Pierwszy zimowy transfer Lechii Gdańsk FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA Puskás Award 2020, czyli nagroda za najładniejszą bramkę roku: 11 nominowanych FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka FIFA The Best 2020: Nominacje wśród trenerów. Jest duża niespodzianka

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy