Oficjalnie: Žigić bez klubu

Oficjalnie: Žigić bez klubu
Redakcja
Redakcja
Źródło: Birmingham City FC

Nikola Žigić po 4 latach gry w Birmingham City odszedł z klubu.

Serbowi wraz z końcem czerwca wygasła obowiązująca umowa. W ostatnich miesiącach działacze negocjowali warunki nowego kontraktu z agentem zawodnika, jednak strony nie doszły do porozumienia.

Rosły napastnik w zespole z St Andrew's Stadium występował od 2010 roku. Za około 6 milionów funtów przeniósł sie z Valencii. Dla "Niebieskich" rozegrał 148 spotkań i zdobył 36 bramek.

Žigić nie jest jedynym piłkarzem, który rozstał się z Birmingham City. Drugim zawodnikiem jest Chris Burke, któremu także skończył się kontrakt. 30-latek występował tu od 2011 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Arsenal: Aouar zgodził się na transfer do Londynu Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Alex Telles nie zgadza się z wyceną Porto. Brazylijczyk poprosił o obniżkę Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch Real Madryt: Mayoral zdecydowany na transfer do Włoch OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Luis Suárez piłkarzem Atlético Madryt OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone OFICJALNIE: Arkadiusz Reca w Crotone UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] UEFA: Dokonanie pięciu zmian w meczu nadal możliwe [OFICJALNIE] Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu Rüdiger odejdzie z Chelsea?! Negocjacje w sprawie hitowego transferu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy