OFICJALNIE: Ziyech latem odchodzi z Ajaksu. Porozumienie z Chelsea

OFICJALNIE: Ziyech latem odchodzi z Ajaksu. Porozumienie z Chelsea fot. Ajax
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Ajax

Ajax potwierdził, że porozumiał się z Chelsea w sprawie kwoty odstępnego za Hakima Ziyecha, który latem przeniesie się do Premier League.

Ziyech zmieni barwy pierwszego lipca i będzie kosztował londyńczyków 40 milionów euro kwoty podstawowej, do czego może dojść cztery miliony euro bonusów.

Tym samym Chelsea, która nie zdecydowała się na choćby jeden nabytek w zimowym oknie, powrót na rynek transferowy po zakazie rejestracji piłkarzy zaznaczy mocnym akcentem - sprowadzeniem jednej z największych gwiazd Ajaksu w ostatnich latach.

26-letni prawoskrzydłowy w trwającym sezonie strzelił sześć bramek i zaliczył 13 asyst w 18 meczach w samej Eredivisie, do tego doliczyć trzeba dwie bramki i pięć asyst w sześciu meczach Ligi Mistrzów.

Ajax kilka lat temu za Marokańczyka zapłacił 11 milionów euro, które przelane zostały na konto Twente.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Wieczysta Kraków w transferowej ofensywie. Dwóch piłkarzy Ekstraklasy na radarze Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Manchester City przygotowuje hitowy transfer w razie odejścia Fernandinho Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Dominik Furman wróci do Ekstraklasy?! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Cristiano Ronaldo zaplanował ostatnie lata kariery?! Celem wielki powrót! Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Paris Saint-Germain reaguje po odpadnięciu z Ligi Mistrzów. Gwiazda na celowniku Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Manchester United: To już koniec. De Gea opuści klub, wytypowany następca Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja Juventus: Szczegóły oferty dla Donnarummy. Gigantyczna prowizja

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy