OFICJALNIE: Ziyech latem odchodzi z Ajaksu. Porozumienie z Chelsea

OFICJALNIE: Ziyech latem odchodzi z Ajaksu. Porozumienie z Chelsea fot. Ajax
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Ajax

Ajax potwierdził, że porozumiał się z Chelsea w sprawie kwoty odstępnego za Hakima Ziyecha, który latem przeniesie się do Premier League.

Ziyech zmieni barwy pierwszego lipca i będzie kosztował londyńczyków 40 milionów euro kwoty podstawowej, do czego może dojść cztery miliony euro bonusów.

Tym samym Chelsea, która nie zdecydowała się na choćby jeden nabytek w zimowym oknie, powrót na rynek transferowy po zakazie rejestracji piłkarzy zaznaczy mocnym akcentem - sprowadzeniem jednej z największych gwiazd Ajaksu w ostatnich latach.

26-letni prawoskrzydłowy w trwającym sezonie strzelił sześć bramek i zaliczył 13 asyst w 18 meczach w samej Eredivisie, do tego doliczyć trzeba dwie bramki i pięć asyst w sześciu meczach Ligi Mistrzów.

Ajax kilka lat temu za Marokańczyka zapłacił 11 milionów euro, które przelane zostały na konto Twente.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] OFICJALNIE: Domowa koszulka Manchesteru United na nowy sezon [FOTO] Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej Liga Mistrzów 2020/2021: Znamy już 24 uczestników fazy grupowej W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę W Hiszpanii zostanie dograny sezon drugiej ligi. OFICJALNIE: Deportivo - Fuenlabrada już w środę OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice OFICJALNIE: Patryk Lipski w Piaście Gliwice Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem Manchester United: Alexis Sánchez definitywnie żegna się z klubem FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji FIFA 21: Już nie tylko Piemonte Calcio. Roma FC dołącza do rywalizacji OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze OFICJALNIE: Alex Sobczyk w Górniku Zabrze

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy