OFICJALNIE: Zmiany w radzie nadzorczej Lecha Poznań

OFICJALNIE: Zmiany w radzie nadzorczej Lecha Poznań
Piotr Trochimowicz
Piotr Trochimowicz
Źródło: Lech Poznań

Tomasz Kobierski i profesor Robert Juszkat weszli w skład rady nadzorczej Lecha Poznań.

W dalszym ciągu zasiadać w niej będą także Jacek Rutkowski jako przewodniczący oraz Maja Rutkowska, Tomasz Rynarzewski i Michał Rakowski. Gremium to opuścił natomiast Marcin Bilik.

Tomasz Kobierski od lat 90. jest związany z Międzynarodowymi Targami Poznańskimi. W latach 2007-2019 zajmował stanowisko wiceprezesa grupy MTP, a w 2020 roku objął w niej funkcję prezesa.

Jednocześnie pozostaje między innymi członkiem zarządu Stowarzyszenia Producentów Maszyn, Urządzeń i Narzędzi do Obróbki Drewna DROMA. Zasiada także w Radzie Dyrektorów Światowego Stowarzyszenia Przemysłu Targowego.

Z kolei profesor Robert Juszkat to ceniony lekarz radiolog, który specjalizuje się w wewnątrznaczyniowym leczeniu tętniaków naczyń mózgowych, aorty piersiowej i brzusznej oraz zmian miażdżycowych.

Jest ponadto kierownikiem Katedry Radiologii na Uniwersytecie Medycznym w Poznaniu oraz Pracowni Radiologii Zabiegowej w miejscowym Szpitalu Klinicznym nr 1 i Pracowni Angio Euromedic.

Lech Poznań obecnie zajmuje trzecią pozycję w tabeli Ekstraklasy z stratą dwóch punktów do Jagiellonii Białystok i Śląska Wrocław. Wczoraj odpadł z Pucharu Polski po porażce z Pogonią Szczecin, tracąc bramkę w ostatnich minutach dogrywki.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” FC Barcelona gotowa na rozstanie z antybohaterem meczu z PSG?! „Nie jest już nietykalny” Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie Legia Warszawa finalizuje głośny powrót! Ogromne zaskoczenie El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona El Clásico: Przewidywane składy na Real Madryt - FC Barcelona Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Gdzie on się podział? Zawodnik Lecha Poznań nie wykorzystał „życiowej szansy” Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Robert Lewandowski już latem w nowym klubie?! Ta deklaracja nie pozostawia złudzeń Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Transfery - Relacja na żywo [21/04/2024] Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni Real Madryt zrezygnuje przez niego z hitowego transferu?! W klubie są nim zachwyceni

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy