OFICJALNIE: Zoet w Spezii

OFICJALNIE: Zoet w Spezii
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Spezia Calcio

Spezia Calcio poinformowała o pozyskaniu Jeroena Zoeta.

Po tym, jak wypożyczenie Simone'a Scuffeta dobiegło końca, działacze beniaminka Serie A zaczęli rozglądać się za nowym golkiperem. Udało się dopiąć swego we wtorek.

Za pośrednictwem oficjalnej strony poinformowano o pozyskaniu Jeroena Zoet, który przenosi się na Półwysep Apeniński z PSV Eindhoven na zasadzie transferu definitywnego.

Z nowy klubem podpisał kontrakt do 30 czerwca 2022 roku, z kolei Holendrzy zarobili na nim półtora miliona euro.

Golkiper powinien rywalizować o miejsce w składzie z Titasem Krapikasem i Axelem Desjardinsem.

W poprzednim sezonie 29-latek rozegrał 31 meczów. W dziesięciu z nich udało mu się zachować czyste konto.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Legia Warszawa musi poczekać na pieniądze za Ernesta Muçiego Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Jarosław Skrobacz wraca na ławkę trenerską Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Xabi Alonso najdroższym trenerem w historii? Tyle trzeba zapłacić Bayerowi Leverkusen Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Franck Ribéry może wrócić do Bayernu Monachium w nowej roli Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Skontaktowali się z agentem Xabiego Alonso. Bayer Leverkusen ma być przekonany, co zrobi Hiszpan Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Lech Poznań ukarany [OFICJALNIE] Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski Słowa Michała Kucharczyka wywołały małą burzę. Odpowiedział mu medalista olimpijski

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy