OFICJALNIE: Żyro znowu w Polsce!

OFICJALNIE: Żyro znowu w Polsce! fot. Transfery.info
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Pogoń Szczecin

Michał Żyro zmienił klubowe barwy.

Pozyskanie 25-letniego zawodnika na zasadzie wypożyczenia do końca sezonu 2018/2019 potwierdziła Pogoń Szczecin. Przypomnijmy, że zgodnie z wcześniejszymi doniesieniami mediów Wolverhampton Wanderers ma opłacać część wynagrodzenia Polaka.

- Cieszymy się, że w ostatnim dniu okienka udało nam się wypożyczyć Michała do Pogoni. Wierzymy, że przyjście tego zawodnika da nam dużo jakości w ofensywie - powiedział prezes szczecińskiego klubu, Jarosław Mroczek.

Dla Żyry jest to powrót do Polski po dwóch i pół roku. Żyro przeniósł się do Wolverhampton z Legii Warszawa, ale wskutek problemów zdrowotnych rozegrał w koszulce „Wilków” tylko 10 spotkań (strzelił w nich trzy gole). Drugą część poprzedniego sezonu spędził on w angielskim trzecioligowcu, Chartlonie.

Skrzydłowy, który wcześniej zdobył 13 bramek w 96 ekstraklasowych spotkaniach, ma pomóc Pogoni w poprawieniu pozycji w ligowej tabeli. Obecnie szczecinianie plasują się dopiero na piętnastej lokacie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna Chelsea finalizuje pierwszy DUŻY transfer letniego okna OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Eden Hazard odchodzi z Realu Madryt OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Ruch Chorzów wraca do Ekstraklasy! OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG OFICJALNIE: Lionel Messi odchodzi z PSG Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Eden Hazard jeszcze nigdy nie był tak blisko opuszczenia Realu Madryt Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Zlatan Ibrahimović odchodzi z Milanu Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie Jacek Magiera wybrał klub. Jest porozumienie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy