Oglądamy... Priemjer Ligasy, czyli ligę Kazachstanu [WIDEO]

Oglądamy... Priemjer Ligasy, czyli ligę Kazachstanu [WIDEO]
Paweł Machitko
Paweł Machitko
Źródło: Transfery.info

Wobec zawieszenia znaczącej większości rozgrywek w związku z pandemią koronawirusa pozostało coraz mniej piłki na żywo do oglądania. Ale są wyjątki, jak ekstraklasa Kazachstanu.

Wszystkie mecze Priemjer Ligasy będą transmitowane za pośrednictwem YouTube'a.

Najbardziej interesujący dla polskiego widza będzie mecz Szachtior Karaganda - Kajrat Ałmaty, gdyż w barwach gości najprawdopodobniej zobaczymy Konrada Wrzesińskiego i Jacka Góralskiego.

Najpierw jednak zapraszamy na Okżetpes Kokczetaw - Kajsar Kyzyłorda, który rozpocznie się już od 10:00:

Okżetpes zajmuje po dwóch kolejkach ostatnią pozycję w tabeli - przegrał z Kajratem i Ordabasy, a Kajsar jest w środku stawki po wygraniu z Irtyszem.

Niedziela (wszystkie mecze na YouTube, będziemy je sukcesywnie dorzucali):
Okżetpes Kokczetaw - Kajsar Kyzyłorda (10:00),
FK Taraz - Ordabasy Szymkent (11:00),
Kaspian - Astana (12:00),
Szachtior Karaganda - Kajrat Ałmaty (12:00).

Więcej na temat: Koronawirus Wideo Kazachstan

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Bohar zostanie drugim najdroższym piłkarzem transferowanym wewnątrz Ekstraklasy?! Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Transferowe podsumowanie czerwca. Koronawirus nie taki straszny Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Guendouzi na wylocie z Arsenalu. Francuz odsunięty od pierwszego zespołu Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Rennes zbroi się przed Ligą Mistrzów. OFICJALNIE: Terrier pierwszym letnim transferem Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Upamecano jednak zostanie? RB Lipsk ma plan! Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni Glik coraz bliżej opuszczenia AS Monaco. Finalizacja transferu kwestią dni OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika OFICJALNIE: Testy medyczne Praszelika

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy