Ogromna wpadka Rubina Kazań. Piłkarzom... popsuły się koszulki

Ogromna wpadka Rubina Kazań. Piłkarzom... popsuły się koszulki
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Transfery.info

Start drugiej połowy meczu Raków Częstochowa - Rubin Kazań został opóźniony przez problemy Rosjan z koszulkami.

W trakcie pierwszej połowy gry zawodnikom z Rosji zaczęły odklejać się napisy na trykotach, co nawet przy rzęsistym deszczu mogło dziwić. Sędzia główny, który miał problemy z odgadnięciem danych personalnych, nakazał klubowi rozwiązanie problemu w przerwie.

Sęk w tym, że przedstawiciel Priemjer-Ligi nie zdecydował się na użycie koszulek na zmianę. W tej sytuacji postawiono na niezwykle oryginalne rozwiązanie. Mianowicie, braki uzupełniono… flamastrem.

Gdy rozjemca zawodów dostrzegł, co jest grane, zagroził Rubinowi Kazań, że nie dopuści go do gry. Po kilkuminutowej dyskusji przy linii bocznej odnalazły się rezerwowe trykoty, z których w normalnych warunkach korzysta się nader często.

Ostatecznie arbiter dał „zielone światło” na wznowienie zmagań i ruszyła druga połowa. Mecz ostatecznie zakończył się bezbramkowym remisem.

Drużyna prowadzona przez Leonida Słuckiego w poprzedniej kampanii rosyjskiej ekstraklasy zajęła czwarte miejsce.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze OFICJALNIE: Reprezentacja Polski U-21 na czerwcowe mecze Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Agentka Paula Pogby po rozmowach. Znamy szczegóły oferty Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Legia Warszawa finalizuje pierwszy transfer letniego okna Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Lionel Messi szykuje się do transferu w 2023 roku i... zakupu akcji klubu?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Legia Warszawa interesuje się jednym z najlepszych strzelców portugalskiej ekstraklasy?! Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Mychajło Mudryk doczekał się. Jest oferta z wymarzonego klubu Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a Borussia Dortmund pokonała Bayern Monachium w grze o amerykańską perełkę z Islandii. Transfer rodem z FM-a

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy