Ogromny pech Stali Rzeszów. Kluczowy zawodnik wypada do końca sezonu [OFICJALNIE]

Ogromny pech Stali Rzeszów. Kluczowy zawodnik wypada do końca sezonu [OFICJALNIE] fot. Polsatsport.pl
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Stal Rzeszów

Stal Rzeszów poinformowała, że z powodu problemów zdrowotnych Adler nie zagra już więcej w sezonie 2023/2024.

Przedstawiciel I ligi we wrześniu ubiegłego roku zakontraktował środkowego napastnika Slovana Bratysława. Operacja odbyła się na mocy wypożyczenia z opcją kupna. Jak się okazało, ten ruch był strzałem w dziesiątkę.

Szwajcar legitymujący się brazylijskim paszportem trafił do siatki już w swoim czwartym występie po zmianie pracodawcy i aż do teraz zdobył łącznie osiem bramek. Średnia pół gola na mecz zdecydowanie świadczy o klasie piłkarza.

W ostatniej potyczce Stal Rzeszów mierzyła się z Wisłą Płock, a Adler opuścił boisko w 54. minucie z powodu kontuzji.

Nie mamy dobrych wieści dla kibiców tej drużyny. Po szczegółowych badaniach pracodawca potwierdził wykluczenie z gry do końca sezonu.

„Wyniki pokazały, że nasz napastnik nie będzie do dyspozycji sztabu szkoleniowego do końca obecnego sezonu” – poinformował klub, okazując przy okazji zawodnikowi wsparcie.

Do końca rozgrywek pozostało dziewięć spotkań. W tym momencie podopieczni Marka Zuba zajmują w tabeli czternastą lokatę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Lech Poznań blisko transferu piłkarza FC Porto Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Luka Zahović z ciekawym transferem w ramach Ekstraklasy?! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Polacy z porażką w pierwszym meczu na EURO U-17. Ale będzie tylko łatwiej! Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Ma najwięcej czystych kont w Ekstraklasie, przed nim historyczne osiągnięcie Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny Hansi Flick zainteresowany przejęciem tej drużyny U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa U Marka Papszuna jest skreślony? Piłkarz może mieć trudno o grę w barwach Rakowa Częstochowa Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea Czterech kandydatów na nowego menedżera Chelsea

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy