Ojciec Frenkiego de Jonga puszcza oczko gigantowi. „To będzie najlepszy kierunek”

Ojciec Frenkiego de Jonga puszcza oczko gigantowi. „To będzie najlepszy kierunek”
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Voetbal Premium I Sport

Frenkie de Jong nieustannie wzbudza zainteresowanie czołowych europejskich klubów. Na temat transferu 21-latka wypowiedział się jego ojciec.

Kilka dni temu dziennikarze „De Telegraaf” poinformowali, że w zasadzie przesądzony jest transfer zawodnika Ajaksu do Paris Saint-Germain, które podobno zgodziło się na przelanie amsterdamczykom 75 milionów euro. Doniesienia te zostały już jednak zdementowane przez otoczenie utalentowanego piłkarza. On sam stwierdził, że o rzekomym zawarciu porozumienia z paryżanami dowiedział się od... swojej dziewczyny.

Prędzej czy później De Jong będzie musiał jednak opuścić Ajax, a biorąc pod uwagę to, że oprócz PSG, chcą go jeszcze m.in. Barcelona, Bayern i Manchester City, możemy być świadkami wielkiej licytacji.

Ojciec 21-latka stwierdził, że Holender powinien trafić do Katalonii.

- Myślę, że transfer po zakończeniu sezonu na 95 procent stanie się faktem. Moim zdaniem najlepszą decyzją byłyby przenosiny do Barcelony.

- Wszystko zależy jednak od niego. Frenkie jest sprytnym dzieciakiem i wiosną podejmie decyzję - powiedział De Jong-senior.

Pięciokrotny reprezentant Holandii rozegrał w tym sezonie 23 mecze w koszulce Ajaksu. Strzelił w nich trzy gole i zanotował asystę.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy