Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego

Okazja na OKAZJĘ! 5 złotych za każdy taki tekst legendarnego Dariusza Szpakowskiego fot. FotoPyK
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Transfery.info

Dariusz Szpakowski skomentuje spotkanie Niemców z Francuzami. Jest to OKAZJA dla kibiców, by zdobyć darmowe freebety u naszego partnera - bukmacherskiej firmy BETFAN.

LINK DO REJESTRACJI: https://affiliates-solutions.com/click/5632145181

Legendarny Dariusz Szpakowski skomentuje w TVP Sport hitowe spotkanie pierwszej kolejki zmagań w fazie grupowej Mistrzostw Europy. O 21:00 Niemcy zagrają z Francją, tym samym kończąc pierwszą serię zmagań. BETFAN przygotował z tej okazji coś wyjątkowego.

Komentator słynie ze swojego kultowego tekstu „okazja”, który ochoczo jest wyłapywany w transmisjach meczów przez internautów. Teraz będzie można z jeszcze większą uwagą wsłuchać się w głos Szpakowskiego, bowiem legalny polski bukmacher oferuje swoim graczom możliwość zarobienia na tym jednym słowie.

Wystarczy, że do godziny 21:00 obstawicie wygranego w meczu Niemcy - Francja za dokładnie 49 złotych. Jeśli rozliczycie kupon do końca dnia (do godziny 23:59), będziecie mogli odebrać freebet, który nalicza się po pięć złotych za każde „OKAZJA” w trakcie meczu. Jeśli zatem Szpakowski wypowie to słowo dziesięć razy, będziecie mogli przypisać do swojego konta 50 złotych w formie freebetu.

Ze szczegółami można zapoznać się pod poniższym linkiem. Przypominamy o rejestracji na BETFAN z użyciem naszego kodu - TRANSFERYINFO.

Zachęcamy do skorzystania z oferty: LINK.

***

BETFAN to legalny polski bukmacher. Hazard wiąże się z ryzykiem. Gra u nielicencjonowanych podmiotów jest niezgodna z prawem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Juventus dopiął swego. Długo wyczekiwany napastnik pozyskany [OFICJALNIE] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy