Olaf Boruc i Hugo Gwiazdowski powołani do reprezentacji Irlandii U-15 [OFICJALNIE]

Olaf Boruc i Hugo Gwiazdowski powołani do reprezentacji Irlandii U-15 [OFICJALNIE] fot. Shamrock Rovers
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: FAI I Bartłomiej Boruc

Na stronie internetowej irlandzkiej federacji pojawiły się powołania do reprezentacji U-15. Na liście znalazły się dwa polsko brzmiące nazwiska.

Selekcjoner Jason Donohue powołał na obóz treningowy w Dublinie 29 młodych zawodników. Wśród nich są Olaf Boruc i Hugo Gwiazdowski. Obaj na co dzień reprezentują barwy Shamrock Rovers. W trakcie zgrupowania zostaną rozegrane sparingi, które pomogą trenerowi wybrać kadrę na wrześniowe mecze o punkty.

Boruc i Gwiazdowski występują w obronie, chociaż śledząc wcześniejsze wiadomości na ich temat, można znaleźć informację, że ten pierwszy grywał też na skrzydle.

Młody gracz jest synem Bartłomieja Boruca, który swego czasu uczestniczył w programie rozgrywkowym Big Brother. W Irlandii mieszka od kilkunastu lat.

„W poniedziałek Olaf po raz pierwszy założył koszulkę reprezentacji Irlandii i wyjechał na czterodniowe zgrupowanie reprezentacji. Trenowaliśmy z nim od jego pierwszego roku życia kiedy postawił swoje pierwsze kroki i to był wspaniały czas dzięki któremu zaszczepiliśmy w Olafie chęć do sportu, do piłki, do wygrywania i przegrywania, do gry zespołowej i do szacunku do przeciwnika. Teraz wszystko w jego rękach a raczej nogach i głowie” - napisał on na Instagramie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Przełomowe wieści w sprawie Luki Modricia. „Najbardziej prawdopodobny scenariusz” Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Transfery - Relacja na żywo [18/05/2024] Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Cała naprzód! Chelsea oferuje już 65 milionów euro za supertalent Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” Lukas Podolski skrytykował Puszczę Niepołomice. „Wstyd dla nas, wstyd dla piłki nożnej” „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Zostań z nami”. Kibice Górnika Zabrze z apelem do piłkarza [WIDEO] „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań „Wrak piłkarza”. Dziennikarz zszokowany formą fizyczną gwiazdy Lecha Poznań Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości Luka Modrić przekazał Realowi Madryt stanowisko w sprawie swojej przyszłości

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy