Olaf Kobacki wraca z Atalanty do Polski

Olaf Kobacki wraca z Atalanty do Polski fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Tomasz Włodarczyk | Meczyki.pl

Atalantę Bergamo na Arkę Gdynia zamieni Olaf Kobacki - informuje Tomasz Włodarczyk z portalu Meczyki.pl.

Od lipca 2017 roku Olaf Kobacki szkoli się we Włoszech. Wtedy to opuścił akademię Lecha Poznań i trafił do Atalanty Bergamo.

Do tej pory występował przede wszystkim w rozgrywkach młodzieżowych. Teraz jednak wspólnie z agentem doszli do wniosku, że należy zrobić krok naprzód i zacząć zbierać doświadczenie w piłce seniorskiej.

Skrzydłowy, który może grać też jako środkowy napastnik, wzmocni Arkę Gdynia.

Przeprowadzka jest właściwie przesądzona - podkreśla Włodarczyk. W grę wchodzi wypożyczenie do 30 czerwca 2022 roku z opcją wykupu po wspomnianym okresie.

O podpis Kobackiego walczyła też Warta Poznań.

Urodzony w Poznaniu zawodnik rozegrał w poprzednim sezonie na szczeblu Primavery łącznie 24 mecze. W tym czasie strzelił pięć goli i zanotował pięć asyst.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] LaLiga: João Félix wyrzucony z boiska i na tym może się nie skończyć [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] Ligue 1: Gorąco przy okazji meczu Lens z Lille. Kibice wbiegli na murawę [WIDEO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] FC Barcelona: Trzy koszulki na sezon 2022/2023 [FOTO] Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Zbigniew Boniek odpowiedział na doniesienia Fabrizio Romano Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha Reprezentacja Polski: PZPN z klarownym stanowiskiem w sprawie Matty'ego Casha OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy OFICJALNIE: Marko Marin wrócił do Europy Polska pozyska reprezentanta z Premier League?! Polska pozyska reprezentanta z Premier League?!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy