Olympique Marsylia: Jorge Sampaoli wyznaczył priorytet transferowy na styczeń

Olympique Marsylia: Jorge Sampaoli wyznaczył priorytet transferowy na styczeń fot. Celso Pupo / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: L’Équipe

Jorge Sampaoli, trener Olympique’u Marsylia, nie jest w pełni zadowolony z obsady swojej formacji obronnej. W związku z tym w styczniu priorytetem dla Argentyńczyka będzie sprowadzenie defensora - informuje „L’Équipe”.

61-latek od początku swojej przygody z „Les Phocéens” ustawia zespół w formacji z trzema stoperami. Ma on do dyspozycji sześciu piłkarzy na tę pozycję. Są to Duje Ćaleta-Car, Álvaro González, Leonardo Balerdi, William Saliba, Luan Peres i Aaron Kamardin.

Szkoleniowiec wciąż nie znalazł jednak idealnej trójki, a wszystko wskazuje na to, że Ćaleta-Car w styczniu zmieni klubowe barwy. W efekcie szkoleniowiec oczekuje, że zimą zostanie sprowadzony w jego miejsce nowy zawodnik.

Jak podkreśla „L’Équipe”, dla Sampaolego to absolutny priorytet transferowy. Argentyńczyk uważa obronę za najważniejszą formację pod względem konieczności wzmocnienia.

Powyższe źródło informuje, że drugim celem będzie wzmocnienie pozycji środkowego napastnika.

Olympique Marsylia w tej chwili plasuje na drugiej pozycji w tabeli Ligue 1. Jeśli zaś chodzi o Ligę Europy, ma on na swoim koncie punkt uzyskany w meczu z Lokomotiwem Moskwa.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Newcastle United wyjaśnia swój komunikat dotyczący arabskich strojów [OFICJALNIE] Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu Matty Cash: Uczę się już polskiego hymnu José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery José Mourinho w furii. „Niektórzy z was nie graliby nawet tutaj - w Norwegii, czy w Serie B” | Zimą przynajmniej dwa transfery FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny FC Barcelona sprowadzona na ziemię. Zimowy transfer mało realny „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” „Eden Hazard tego potrzebuje. Jeśli tego nie dostanie, opuści Real Madryt” Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Rafał Gikiewicz po porażce Augsburga: Z takim przygotowaniem mentalnym nie mamy czego szukać w Bundeslidze, ani nawet w Kreislidze Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy Cristiano Ronaldo: Nie zamierzam kończyć kariery reprezentacyjnej. Najważniejsza jest drużyna, a ta się w Manchesterze dopiero tworzy

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy