Olympique Marsylia potwierdził transfer Luana Peresa [OFICJALNIE]

Olympique Marsylia potwierdził transfer Luana Peresa [OFICJALNIE] fot. Olympique Marsylia
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Olympique Marsylia

Luan Peres zasilił szeregi Olympique’u Marsylia.

26-letni środkowy obrońca związał się z Marsylią kontraktem ważnym do 30 czerwca 2025 roku.

Dla Brazylijczyka jest to powrót do Europy. W 2018 roku przeniósł się on z rodzimego Ituano do Club Brügge. Defensor zadebiutował w belgijskiej ekstraklasie, a nawet w Lidze Mistrzów, ale dość szybko został wypożyczony do Santosu. Kilka miesięcy temu został z kolei przez niego wykupiony z Belgii.

W koszulce Santosu Peres zdążył rozegrać 89 meczów, notując w nich pięć trafień.

Kwota transferu Brazylijczyka do OM nie została potwierdzona, ale we francuskich mediach przewinęło się 4,5 miliona euro.

Marsylia jest aktywna na rynku transferowym. Przed Peresem jej szeregi zasilili Gerson, Konrad de la Fuente, Cengiz Ünder i Pau López (dwójka wypożyczona z Romy) oraz Mattéo Guendouzi (wypożyczenie z Arsenalu). Klub wykupił też Leonardo Balerdiego z Borussii Dortmund.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę OFICJALNIE: Danijel Subašić wznawia karierę FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników FIFA 22: 23 najlepiej podających zawodników OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship OFICJALNIE: Derby County karnie spadło na dno tabeli Championship UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] UEFA sprzeciwia się mundialowi co dwa lata. Stanowczy komunikat [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: Miroslav Stoch wreszcie znalazł nowy klub po odejściu z Zagłębia Lubin OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze OFICJALNIE: James Rodríguez w Katarze Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły” Ronald Koeman udzielił szczerego wywiadu. „Z Messim na boisku w życiu by tak nie zrobił. Wiedział, że Messi byłby wściekły”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy