Ostra sprzeczka między Piotrem Zielińskim a Nicolą Zalewskim. „Zamknij piz**, kur**” [WIDEO]

Ostra sprzeczka między Piotrem Zielińskim a Nicolą Zalewskim. „Zamknij piz**, kur**” [WIDEO] fot. FotoPyK
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Transfery.info

Niedzielny hit 20. kolejki Serie A, w którym Napoli mierzyło się z AS Romą, obfitował w masę emocji, w tym tych negatywnych. W przerwie spotkania doszło do sprzeczki dwóch reprezentantów Polski - Piotra Zielińskiego i Nicoli Zalewskiego. Padły mocne słowa.

Podopieczni Luciano Spalettiego wypełnili w niedzielę swój cel i pokonali w hicie 20. serii gier AS Romę 2:1. Mecz był zacięty i gospodarze z Neapolu prawie do samego końca nie byli pewni zwycięstwa. Kluczowa okazała się bramka Giovanniego Simeone z 86. minuty, przy której asystował Piotr Zieliński.

Wcześniej sporo nerwów w szeregach lidera Serie A wprowadził Stephan El Shaarawy, wyrównując stan rywalizacji w 75. minucie. Włoch zdobył gola po świetnym dośrodkowaniu Nicoli Zalewskiego.

Obydwaj reprezentanci Polski pokazali się więc z dobrej strony na boisku. Mniej klasy pokazali w tunelu, gdy schodzili na drugą połowę rywalizacji. Między zawodnikami doszło do ostrej wymiany zdań, którą uchwyciły kamery.

Powody scysji nie są znane. Prawdopodobnie doświadczony pomocnik skrytykował wcześniej ostrą grę zawodnika urodzonego w Tivoli.

W ferworze meczowym łatwo jednak ponieść się emocjom. Tym razem właśnie się tak stało.

- Czego spie**alasz?! - krzyknął w stronę wahadłowego AS Romy Zieliński.

- Następny jesteś - odpowiedział 21-latek.

- Mordę zamknij - sparował pomocnik lidera Serie A.

- Zamknij pi*dę, ku*wa  - zakończył Zalewski.

Na boisku do żadnych spięć między Polakami nie doszło.

Napoli po niedzielnym zwycięstwie umacnia się na tronie ligowym, wyprzedzając szóstą Romę aż 16 punktami.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Dani Ceballos: Jeśli tak nie będzie, to „bardzo dziękuję” i pójdę dalej swoją drogą Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Cristiano Ronaldo: Za cztery lub pięć lat saudyjska liga będzie czwartą lub piątą na świecie Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Gianluigi Buffon: Odejście z PSG to najgorsza decyzja w moim życiu Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Grzegorz Sandomierski w trybie awaryjnym może znowu zawitać do Ekstraklasy. Rozpoczął treningi z zespołem Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Ekstraklasa: Telewizja Polska wybrała mecz, który pokaże w 29. kolejce. Rozpiska transmisji Dele Alli zniknął Dele Alli zniknął Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE] Górnik Zabrze: Jan Urban skompletował sztab szkoleniowy [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy