Pandew i Džemaili blisko Galatasaray

Pandew i Džemaili blisko Galatasaray fot. Transfery.info
Piotr Przyborowski
Piotr Przyborowski
Źródło: Gianluca Di Marzio

Blerim Džemaili i Goran Pandev są blisko zmiany klubu. Zawodnikami Napoli zainteresowane jest bowiem Galatasaray.

Obu graczy chętnie widziałby w swoich szeregach Cesare Prandelli, nowy szkoleniowiec drużyny z Istambułu. Ta musi się wzmocnić, gdyż po ostatnim, nieudanym dla klubu sezonie, odeszło kilku kluczowych zawodników, jak choćby Didier Drogba.

Szwajcar i Macedończyk nie są uwzględnieni w planach Rafy Beníteza na najbliższy sezon i wydaje się, że nic nie stoi na przeszkodzie, aby przeszli do potentata znad Bosforu.

Obaj piłkarze do Napoli trafili latem 2011 roku i długo byli ważnymi elementami w układance ekipy z południa Włoch.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Polak gra od deski do deski w Anglii. „Warto mu się przyjrzeć” Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry Raków Częstochowa: Ważny zawodnik mistrza Polski blisko powrotu do gry OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United OFICJALNIE: Aleksandar Prijović odchodzi z Western United Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Puchar Polski: 15-latek między słupkami. Składy na mecz rezerw Legii Warszawa z Ruchem Chorzów, jest transmisja Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Cezary Kulesza ze stanowczym stanowiskiem w sprawie decyzji UEFA na temat rosyjskich drużyn. „To jedyna słuszna decyzja” [OFICJALNIE] Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Chelsea ubiła „ŚWIETNY” interes. „To mix Jude'a Bellinghama i N’Golo Kanté” Real Madryt: Drugi kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego. „On daje show” Real Madryt: Drugi kandydat do zastąpienia Carlo Ancelottiego. „On daje show”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy