Paul Pogba bohaterem dokumentu Amazon Prime Video. „Znasz piłkarza, odkryj mężczyznę”

Paul Pogba bohaterem dokumentu Amazon Prime Video. „Znasz piłkarza, odkryj mężczyznę” fot. FotoPyk
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Amazon Prime Video Sport | Goal.com

Amazon Prime Video zapowiedziało film dokumentalny poświęcony sylwetce Paula Pogby. Planowo ma on zostać udostępniony widzom w 2022 roku.

28-latek to z pewnością postać nietuzinkowa. Nie przebił się do pierwszego zespołu Manchesteru United prowadzonego przez wielkiego sir Alexa Fregusona, a cztery lata później wrócił na Old Trafford jako wschodząca gwiazda futbolu, po czym zdobył mistrzostwo świata z reprezentacją Francji.

„Czerwone Diabły” zapłaciły za niego 105 milionów euro i od tego czasu już kilkukrotnie środkowy pomocnik był typowany do odejścia. Łączono go z Realem Madryt, Barceloną czy Juventusem, ale on wciąż znajduje się na Old Trafford.

Teraz dokument o nim postanowiło nakręcić Amazon Prime Video. Amerykańska platforma filmów na życzenie zapowiada materiał szumnym hasłem: „Znasz piłkarza, odkryj mężczyznę”. Więcej o „Pogmentary” opowiedziała Georgia Brown, szefowa oryginalnych produkcji Amazon Studios w Europie.

– Wszyscy znamy Paula z tego, czego może dokonać na boisku piłkarskim, ale jego wpływy sięgają znacznie dalej. Jest on bez wątpienia ikoną dla całego pokolenia. Dzięki dostępowi na wyłączność, Prime Video pokaże człowieka, który kryje się za sławą, zagłębiając się w jego życie poza boiskiem i pozwoli mu opowiedzieć historię własnymi słowami – zdradziła.

Wcześniej swojego dokumentu doczekał się Sergio Ramos, a w międzyczasie mogliśmy zagłębić się w kulisy pracy takich klubów jak FC Barcelona, Tottenham Hotspur, Bayern Monachium czy reprezentacja Brazylii.

Materiał o Paulu Pogbie otrzymamy w 2022 roku. Wcześniej będziemy mogli zobaczyć film poświęcony sir Alexowi Fergusonowi (maj 2021 roku).

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy