Paulo Dybala pożegnał się z Juventusem. „Myślałem, że zostanę tu na dłużej”

Paulo Dybala pożegnał się z Juventusem. „Myślałem, że zostanę tu na dłużej” fot. cristiano barni / Shutterstock.com
Piotr Różalski
Piotr Różalski
Źródło: Paulo Dybala [Twitter]

Paulo Dybala na Twitterze opublikował słowa pożegnania do kibiców Juventusu.

Reprezentant Argentyny przez wiele lat odnosił sukcesy we włoskiej ekipie. Po transferze z Palermo w 2015 roku pięciokrtonie zwyciężał w Serie A oraz cztery razy sięgał z kolegami po Puchar Włoch.

Poza tym, napastnik do swojego życiorysu dopisał trzy Superpuchary Włoch. W sezonie 2019/2020 został wybrany Najlepszym Zawodnikiem „Juve”.

„Trudno mi znaleźć odpowiednie słowa, aby podziękować wam za tak wiele lat i emocji, jakie wspólnie przeżywaliśmy. Myślałem, że możemy być razem jeszcze przez wiele lat, ale los postawił nas na dwóch różnych ścieżkach.

Nigdy nie zapomnę tego, co dla mnie robiliście, z każdym kolejnym doświadczeniem, występem i strzelanym golem. Przy was dorastałem, uczyłem się nowych rzeczy, żyłem marzeniami. To było siedem magicznych lat, które dały mi 12 trofeów i 115 bramek. Tego już nikt nam nie zabierze.

Dziękuję wszystkim, który towarzyszyli mi przez te wszystkie lata, także w tych trudniejszych momentach - od kibiców po ludzi, z którymi pracowałem. Rola kapitana i gra w tej koszulce to największa duma, jakiej doświadczyłem w swoim życiu” – napisał Dybala na Twitterze.

Po wygaśnięciu umowy 28-latek może dołączyć do jednej z drużyn Premier League. Agent zawodnika obecnie znajduje się w Londynie, gdzie przegląda oferty od zainteresowanych klubów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu PSG przyśpieszyło rozmowy w sprawie dużego transferu Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy Lech Poznań wstrzymał transfer obrońcy OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United OFICJALNIE: Koniec telenoweli. Sven Botman w Newcastle United Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Raphinha o krok od odejścia z Leeds United. Jest porozumienie między klubami! Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Chelsea przechwyci transfer Tottenhamu?! Musi wyłożyć ponad 60 milionów funtów Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji Agent Grzegorza Krychowiaka: On zostaje w Rosji OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu OFICJALNIE: Takumi Minamino odszedł z Liverpoolu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy