Pep Guardiola chwali: Grał niesamowicie
2025-01-14 23:26:52; Aktualizacja: 1 rok temu
Pep Guardiola wypowiedział się na temat występu Manchesteru City w starciu z Brentfordem. Mistrzowie Anglii tylko zremisowali, a po starciu Hiszpan chwalił Joško Gvardiola.
Manchester City ostatnio wrócił na zwycięski szlak. Piłkarze Pepa Guardioli wygrali we wszystkich rozgrywkach trzy kolejne starcia i liczyli, że powtórzy się to także we wtorkowy wieczór przeciwko Brentfordowi.
Do pewnego momentu wszystko układało się po myśli mistrza Anglii, bo ten prowadził już nawet 2-0. Ostatecznie jednak zabrakło koncentracji w kluczowych momentach, dlatego też ekipa z Etihad Stadium straciła dwa punkty i do domu wraca z jednym oczkiem.
Zaraz po ostatnim gwizdku widać było niezadowolenie Pepa Guardioli z takiego obrotu wydarzeń. Hiszpan mimo to widzi jednak pewne pozytywy, co potwierdził w rozmowie z dziennikarzami.Popularne
- Joško Gvardiol grał niesamowicie. Byłem nim zachwycony - zaczął.
- Podobnie mogę powiedzieć o Stefanie Ortedze. Grał naprawdę dobrze, a to jedno długie podanie do Erlinga Haalanda. Byłem szczęśliwy, jak to zobaczyłem. Ci dwaj piłkarze to coś, co mi się dzisiaj podobało.
- Straciliśmy gola, bo oni ustawili wielu zawodników w polu karnym i dzięki temu radzili sobie lepiej przy dośrodkowaniach. Widzieli, gdzie w naszej defensywie powstają luki. To dało im wyrównanie.
Manchester City w następnej kolejce zagra z Ipswich Town, a starcie zaplanowano na 19 stycznia.



![Transfery - Relacja na żywo z ostatniego dnia okna transferowego [DEADLINE DAY - Zima 2026]](img/photos/115155/170x113/deadline-02022026.jpg)





![Górnik Zabrze dopiero z niego zrezygnował, ma nowy klub [OFICJALNIE]](img/photos/106990/170x113/prebsl-kmet.jpg)



![Steve Kapuadi bez transferu. Wybrali obrońcę z 198 występami w Serie A [OFICJALNIE]](img/photos/115310/170x113/sebastiano-luperto.jpg)

![Ekipa Sebastiana Walukiewicza zaszalała. Trzy potwierdzone transfery w Deadline Day [OFICJALNIE]](img/photos/96395/170x113/sassuolo.jpg)

![Szczęśliwe zakończenie konfliktu turecko-saudyjskiego. Youssef En-Nesyri rusza na podbój Bliskiego Wschodu [OFICJALNIE]](img/photos/115347/90x60/en-nesyri.jpg)



![Przygoda Albacete dobiegła końca. FC Barcelona w półfinale Pucharu Hiszpanii [WIDEO]](img/photos/111290/90x60/lamine-yamal.jpg)


![Jeden z najbardziej rozchwytywanych bramkarzy w Europie podjął decyzję w sprawie przyszłości [OFICJALNIE]](img/photos/101114/90x60/guillaume-restes.jpg)







