Perin: Buffon sam zdecyduje o przyszłości

Perin: Buffon sam zdecyduje o przyszłości fot. Transfery.info
Wojtek Smoch
Wojtek Smoch
Źródło: Sky Italia

Bramkarz Genoa CFC Mattia Perin stwierdził, że Gianluigi Buffon zawsze będzie punktem odniesienia dla wszystkich golkiperów i sam zdecyduje, kiedy pożegna się z kadrą narodową.

Bramkarz Juventusu przed rozpoczęciem sezonu deklarował, że obecne rozgrywki będą jego ostatnimi w karierze. W ostatnim czasie pojawiły się jednak doniesienia, że Buffon może grać jeszcze przez dodatkowy rok. W związku z tym wiele osób zastanawia się, czy reprezentant Włoch nie zrezygnuje także z gry w kadrze narodowej.

Jedną z takich osób jest bramkarz Genoi Perin: - Ktoś taki jak Buffon, sam może zdecydować, kiedy pożegna się z grą w kadrze. Dopóki jest numerem jeden w Juventusie, będzie także numerem jeden w reprezentacji. Dodatkowo zawsze będzie punktem odniesienia dla wszystkich jego następców.

Perin wypowiedział się także krótko na temat swojej pozycji w reprezentacji: - Czy bramkarz Genoi może być pierwszym wyborem w reprezentacji? To nie moja decyzja, lecz mam taką nadzieję. Nie tylko ja i Donnarumma walczymy o tą pozycję, Włochy posiadają wielu utalentowanych golkiperów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Alphonso Davies autorem najszybszego trafienia w Katarze [WIDEO] Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Sprawa zniknięcia Yassine'a Bounou ze składu Maroka wyjaśniona Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Optymistyczne wieści w sprawie Neymara Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Mistrzostwa Świata: Tajemnicza absencja Yassine'a Bounou w meczu z Belgią. Zniknął po hymnach Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Robert Lewandowski pokazał „jestem” aż 73 razy Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Europejski gigant już po wstępnych kontaktach w sprawie Jude'a Bellinghama Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu Jakub Kiwior z hitowym transferem możliwym już w styczniu. Nowy lider wyścigu

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy