Pestka trafi do beniaminka Serie A?!

Pestka trafi do beniaminka Serie A?! fot. FotoPyK
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Piotr Wołosik | Przegląd Sportowy

Kamil Pestka może trafić do Crotone, o czym donosi Piotr Wołosik z "Przeglądu Sportowego".

Po awansie do Serie A Crotone szuka wzmocnień. Z tego względu działacze tego klubu wzięli na celownik obrońcę Cracovii, Kamila Pestkę.

Polak, który ostatnio znajdował się na radarze Monzy, miałby trafić do tej ekipy na zasadzie transferu definitywnego. Złożono w tej kwestii stosowną propozycję.

Beniaminek Serie A miał zaoferować za lewego obrońcę kwotę rzędu 300 tysięcy euro. Oczywiście mogłaby ona wzrosnąć, jeśli zawodnik spisywałby się tak, jak zakładałyby to odpowiednie zapisy w kontrakcie. Wtedy w grę może wchodzić nawet 800 tysięcy euro.

Na ten moment nie wiadomo, jak do tej sprawy odniesie się Cracovia. Zdobywca Pucharu Polski próbował w ostatnich tygodniach negocjować z zawodnikiem warunki przedłużenia współpracy. Propozycja spotkała się jednak z dezaprobatą zarówno piłkarza, jak i jego agenta.

22-latek rozegrał w poprzednim sezonie 32 mecze. W tym czasie zdobył dwie bramki i zanotował trzy asysty.

Jego obecny kontrakt obowiązuje do 30 czerwca 2021 roku.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu OFICJALNIE: Stade Rennes pozyskało następcę Édouarda Mendy’ego. Trzeci największy transfer w historii klubu Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Historyczny transfer w Azji. OFICJALNIE: Reprezentant Izraela w Zjednoczonych Emiratach Arabskich Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Arsenal naciska na transfer Aouara, ale… ma konkurenta Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Manchester United może sprowadzić Cavaniego lub Jovicia Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone Lucas Paquetá odchodzi z Milanu. Wszystko ustalone OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali OFICJALNIE: Adama Traoré i Abdoulaye Doucouré z powołaniami do kadry... Mali Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone Marcos Alonso rozwścieczył Franka Lamparda. Dni Hiszpana w Chelsea wydają się policzone

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy