Peszko może zagrać w lidze okręgowej. Zbliża się do Wieczystej Kraków

Peszko może zagrać w lidze okręgowej. Zbliża się do Wieczystej Kraków fot. FotoPyK
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Gazeta Krakowska

Jak pisze „Gazeta Krakowska”, Sławomir Peszko jest blisko dołączenia do Wieczystej Kraków.

35-letni skrzydłowy mógł trafić do zespołu rywalizującego w lidze okręgowej już kilka miesięcy temu. Wtedy do tego nie doszło, ale teraz temat wraca, co potwierdził prowadzący Wieczystą Przemysław Cecherz.

- W spotkaniu z Peszką uczestniczyli działacze klubu i ja. Dziś jeszcze nie doszliśmy do porozumienia, daliśmy sobie czas do namysłu. Myślę, że wszystko się powinno wyjaśnić w ciągu dwóch najbliższych dni. Oczywiście chcielibyśmy pozyskać byłego reprezentanta kraju. Sławek też jest „na tak” - powiedział trener na łamach „Gazety Krakowskiej”.

Wieczysta rywalizuje tylko w „okręgówce”, ale klub wspiera krakowski biznesmen Wojciech Kwiecień i ma bardzo ambitne plany. Co prawda wskutek przedwczesnego zakończenia sezonu 2019/2020 drużyna nie wywalczyła awansu do IV ligi (straciła punkt do rezerw Garbarni Kraków), ale jej władze poinformowały w oficjalnym komunikacie, że projekt jest długofalowy i taki scenariusz niczego nie zmienia.

Peszko od pewnego czasu pozostaje bez klubu. Ostatnim miejscem pracy 44-krotnego reprezentanta Polski była Lechia Gdańsk, z którą rozstał się przez zaległości finansowe względem jego osoby.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Liverpool wysuwa się na czoło wyścigu o rozchwytywanego pomocnika Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Bayern zrezygnował z pomysłu transferu bocznego obrońcy Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane. Wielki hit! Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe Real Madryt szuka pieniędzy na dwa letnie hity transferowe OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo OFICJALNIE: Juanfran odchodzi z São Paulo Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Liverpool FC: Henderson po operacji. Dłuższa przerwa kapitana mistrza Anglii [OFICJALNIE] Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli Serie A: Wyznaczono termin meczu Juventus - Napoli

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy