Piątek pod stałą obserwacją giganta. Może zastąpić wielką gwiazdę!

Piątek pod stałą obserwacją giganta. Może zastąpić wielką gwiazdę!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Francesc Aguilar (Mundo Deportivo)

Krzysztof Piątek zanotował imponujące wejście w Serie A i dzięki temu już teraz znalazł się w kręgu zainteresowań czołowych europejskich zespołów.

Jednokrotny reprezentant Polski w ekspresowym tempie udowadnia swoją wartość na włoskich boiskach i w dotychczas czterech oficjalnych rozegranych meczach w barwach Genoi strzelił aż osiem bramek.

Wyśmienity początek sezonu w wykonaniu 23-letniego napastnika nie umknął uwadze wysłannikom najlepszych europejskich drużyn. Już przed kilkunastoma dniami w mediach z Półwyspu Apenińskiego pojawiał się nawet informacja mówiąca o tym, że przedstawiciel Barcelony, Ramón Planes, miał obserwować Krzysztofa Piątka.

Zdaniem Francesca Aguilara z „Mundo Deportivo”, wystawił on bardzo dobrą ocenę byłemu graczowi Cracovii, który jest postrzegany przez niego jako potencjalny następca Luisa Suáreza. Jego zdanie podzielają również ludzie pracujący w „Dumie Katalonii” i zalecili mu jego dalszą obserwację.

Poddanie Polaka dalszej ocenie nie oznacza znaczącego zbliżenia się do sensacyjnego transferu, ale zasługuje na uznanie, ponieważ tacy gracze jak Kasper Dolberg z Ajaksu czy Timo Werner z RB Lipsk mieli definitywnie wypaść z kręgu zainteresowania ekipy z Camp Nou na wzmocnienie pozycji numer „dziewięć”.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton OFICJALNIE: Leonardo Campana w Wolverhampton Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Jevtić o krok od odejścia z Lecha Poznań. Testy medyczne Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej Hitowy transfer Odriozoli na ostatniej prostej OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby OFICJALNIE: Wilczek odchodzi z Brøndby VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund VAR po duńsku, czyli zasada 25 sekund Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe Krzysztof Piątek do Manchesteru United? To możliwe

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy