Piękny gest Bonucciego. Przekazał pieniądze na walkę z koronawirusem

Piękny gest Bonucciego. Przekazał pieniądze na walkę z koronawirusem fot. Juventus
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Tuttosport

Jak pisze „Tuttosport”, Leonardo Bonucci przekazał turyńskiemu szpitalowi Città della Salute 120 tysięcy euro na walkę z koronawirusem.

Gwiazdy światowej piłki od kilku dni apelują do kibiców o rozwagę i pozostawanie w domach. Bonucci wraz ze swoją żoną poszli krok dalej i postanowili wesprzeć służbę zdrowia, przekazując turyńskiemu szpitalowi 120 tysięcy euro.  

Dzięki darowiźnie od Bonucciego mają zostać zakupione m.in. dwa przenośne ultrasonografy oraz 50 masek filtrujących powietrze wielokrotnego użytku.  

„Tuttosport” zauważa, że kapitan Juventusu wsparł szpital, do którego w 2016 roku trafił jego syn. Przeprowadzona przez tamtejszych lekarzy operacja uratowała mu życie.  

Zgodnie z najnowszymi danymi we Włoszech potwierdzono do tej pory ponad 21 tysięcy przypadków zarażenia koronawirusem. 1441 osób zmarło (175 ostatniej doby), a 1966 wyzdrowiało (527 ostatniej doby).  

Wśród zarażonych jest grający w Sampdorii Bartosz Bereszyński. Reprezentant Polski poinformował, że czuje się dobrze.

Zobacz również

Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych Zwrot środków za pierwszy przegrany kupon w Betclic nawet do 500 złotych OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem OFICJALNIE: Ronaldinho z koronawirusem Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Liverpool przygotowuje zimową ofertę za Kabaka Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Premier League z mniejszą liczbą transferów obcokrajowców w zimowym oknie?! Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Zbigniew Boniek zakażony koronawirusem [OFICJALNIE] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] Przemysław Frankowski z pierwszą bramką w sezonie 2020 MLS [WIDEO] OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka OFICJALNIE: Vietto odszedł ze Sportingu. Hitowa przeprowadzka Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa Atlético Madryt chce zrobić jeszcze jeden transfer. Poprosiło o pomoc Jorge Mendesa

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy