Piłka się nie zatrzymuje. Ronaldinho gra w więzieniu w siatkonogę i siatkówkę [WIDEO]

Piłka się nie zatrzymuje. Ronaldinho gra w więzieniu w siatkonogę i siatkówkę [WIDEO]
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: La Nacion I Hernan Rodriguez I Santiago Ravidlas

Ronaldinho cały czas przebywa w więzieniu. W sieci pojawiły się filmy ukazujące, że Brazylijczyk nie siedzi tam bezczynnie.

Były znakomity ofensywny pomocnik bądź skrzydłowy trafił do więzienia w Paragwaju na początku marca. Ronaldinho przebywa w zakładzie znajdującym się na obrzeżach Asunción razem ze swoim bratem. Przypomnijmy, że ma to związek z posługiwaniem się przez nich fałszywymi paszportami.  

W połowie miesiąca Ronaldinho wziął udział w turnieju więziennym. Brazylijski gwiazdor reprezentował barwy ekipy Negro Cumbiero, która w finale pokonała Villa Real 11:2. Zgodnie z doniesieniami mediów zanotował on pięć trafień i sześć asyst. Dzięki tej wygranej jego zespół otrzymał w nagrodę 16-kilogramowego pieczonego prosiaka.  

Ronaldinho dalej aktywnie spędza czas. Na najnowszych filmach opublikowanych przez dziennikarzy z Ameryki Południowej widać, jak Brazylijczyk gra w siatkonogę oraz siatkówkę.  

40-latka w więzieniu odwiedził niedawno Nelson Cuevas. Były reprezentant Paragwaju powiedział potem mediom, że choć Ronaldinho cechuje uśmiech i pozytywne podejścia do życia, obecnie jest bardzo smutny i nie czuje się tak dobrze, jak mogą wskazywać na to niektóre obrazki.


Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] LaLiga: Terminarz dwóch najbliższych kolejek [OFICJALNIE] Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę Ekstraklasa: Tajemnica dziurawej maseczki Kuświka wyjaśniona. Piłkarz ma astmę 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce 10 największych sprzedaży w historii Interu. Icardi wskoczył na drugie miejsce LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” LaLiga: Tajemniczy post Saúla Ñígueza. „Nowy klub. Ogłoszenie za trzy dni…” OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem OFICJALNIE: Icardi wykupiony przez Paris Saint-Germain. Kontraktowa klauzula z antywłoskim zakazem Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Fiorentina chce DWÓCH reprezentantów Polski Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza Bundesliga: Pobity rekord przebiegniętego dystansu przez jednego piłkarza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy