Piłkarz Liverpoolu ze zgodą na odejście

Piłkarz Liverpoolu ze zgodą na odejście
Marek Ratkiewicz
Marek Ratkiewicz
Źródło: Liverpool Echo

Jose Enrique może szukać nowego pracodawcy.

29-latek w dalszym ciągu nie pojawił się na murawie w aktualnym sezonie, zaś w poprzednich dwóch kampaniach zdołał uczynić to zaledwie 18 razy. Z upływem kolejnych miesięcy, sytuacja Hiszpana nie poprawia się.

Mając na uwadze fakt, że kontrakt Enrique wygasa w letnim oknie transferowym, styczeń jest ostatnią okazją Liverpoolu do zarobienia na nim jakichkolwiek pieniędzy. Uważa się, że Jurgen Klopp dał swojemu podopiecznemu wolną rękę w poszukiwaniu nowego pracodawcy i nie zamierza utrudniać mu odejścia.

Zanim Hiszpan przeniósł się na Anfield, reprezentował barwy Newcastle United. Przez cztery lata udało mu się wystąpić w 119 meczach Premier League. Liverpool zapłacił za niego siedem milionów funtów.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Rafał Wolski odpowiedział na oświadczenia Canal+ Sport i dyrektora stacji Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Canal+ Sport komentuje odejście ze stacji Rafała Wolskiego Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Serie A: Lazio podało skład na mecz z Torino, którego… nie będzie Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] Bayern z letnim transferem młodego pomocnika [OFICJALNIE] FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty FC Barcelona: Bartomeu wychodzi na wolność. Były prezydent klubu usłyszał zarzuty Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] Inter Mediolan: Koniec epoki. Logo Pirelli znika z koszulek klubu po 27 latach [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda! OFICJALNIE: Juan Quintero odszedł z River Plate. Nowa przygoda!

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy