Piotr Zieliński z wielkim transferem?! Mateusz Borek twierdzi, że coś jest na rzeczy
2021-12-09 14:36:34; Aktualizacja: 3 lata temu
Mateusz Borek był gościem studia TVP Sport po środowym meczu Bayernu Monachium z FC Barceloną. Dziennikarz powiedział w nim o rzekomym zainteresowaniu mistrza Niemiec osobą Piotra Zielińskiego.
Pomocnik SSC Napoli od sześciu reprezentuje barwy włoskiego Napoli. W przedostatnim sezonie potrafił zdobyć osiem goli i zanotować jedenaście asyst w 36 meczach, w obecnym, po rozegraniu 15 spotkań, ma już pięć bramek i cztery asysty. Zieliński od dłuższego czasu jest liderem środka pola swojej drużyny, która w tym sezonie wydaje się walczyć o mistrzowski tytuł w Serie A.
Rosnąca pozycja w europejskim futbolu nie umknęła uwadze Bayernu Monachium, który przynajmniej według lokalnej prasy, ma być zainteresowany sprowadzeniem 27-latka na Allianz Arenę. Takimi informacjami podzielił się zajmujący się na co dzień Bundesligą Mateusz Borek.
– Monachijskie gazety wymieniły nazwisko Piotra Zielińskiego w kontekście transferu do Bayernu. Przeczytałem to i od razu wykonałem kilka telefonów. Temat na pewno nie będzie grany zimą, ale coś zaczyna się dziać. Niewykluczone, że w perspektywie kilku tygodni menedżer piłkarza Bartek Bolek pojawi się w słynnym apartamencie Aurelio De Laurentiisa w Rzymie z widokiem na Watykan i będzie negocjował - podkreślił.Popularne
Dziennikarz zdradził też, że według artykułu Polak mógłby kosztować „Bawarczyków” około 50-60 milionów euro. Również obecny w studiu Robert Podoliński wspomniał, że słyszał o zupełnie innym kierunku dla pomocnika.
Jeżeli sensacyjne doniesienia okazałaby się prawdą, Zieliński mógłby zostać trzecim Polakiem w Monachium po Sławomirze Wojciechowskim i aktualnie występującym tam Robercie Lewandowskim.
Rozmowie na temat ewentualnego transferu przysłuchiwał się Jakub Wawrzyniak, który wyraził nadzieję, że w spekulacjach niemieckiej prasy jest więcej prawdy niż w plotkach o jego przejściu do Juventusu, o czym kiedyś pisało włoskie „Tuttosport”.









![Jest druga wiadomość od sympatyków Pogoni Szczecin [FOTO]](img/photos/105616/170x113/pogon-szczecin.jpg)
![Skończyło się tylko na strachu. Gwiazda Realu Madryt gotowa do gry [OFICJALNIE]](img/photos/105560/170x113/eduardo-camavinga.jpg)

![Kibice Pogoni Szczecin z transparentem skierowanym do Mariusza Mowlika [FOTO]](img/photos/113356/170x113/pogon-szczecin.jpg)


![Jak on to zrobił?! Matty Cash z golem w hicie Premier League [WIDEO]](img/photos/113353/170x113/matty-cash.jpg)

![Jest druga wiadomość od sympatyków Pogoni Szczecin [FOTO]](img/photos/105616/90x60/pogon-szczecin.jpg)
![Skończyło się tylko na strachu. Gwiazda Realu Madryt gotowa do gry [OFICJALNIE]](img/photos/105560/90x60/eduardo-camavinga.jpg)

![Kibice Pogoni Szczecin z transparentem skierowanym do Mariusza Mowlika [FOTO]](img/photos/113356/90x60/pogon-szczecin.jpg)


![Arkadiusz Szczerbowski zanotował wymarzony początek w roli pierwszego trenera. „Jesteśmy w stanie walczyć o trzy punkty z każdym przeciwnikiem” [WYWIAD]](img/photos/113284/90x60/arkadiusz-szczerbowski.jpg)
![Jak on to zrobił?! Matty Cash z golem w hicie Premier League [WIDEO]](img/photos/113353/90x60/matty-cash.jpg)



