Piszczek świętuje awans

Piszczek świętuje awans fot. LKS Goczałkowice-Zdrój
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: LKS Goczałkowice-Zdrój

LKS Goczałkowice-Zdrój pokonał w meczu barażowym Szombierki Bytom (0:0, 2:0 po dogrywce) i uzyskał awans do III ligi.

Przedwczesne zakończenie rywalizacji w niższych klasach rozgrywkowych w Polsce nie oznaczało wszędzie definitywnego zamknięcia piłkarskich zmagań.

Z takim przypadkiem mieliśmy do czynienia między innymi w województwie śląskim, gdzie o awans do III ligi musiały w dodatkowym spotkaniu zmierzyć się ze sobą dwaj zwycięzcy grup z niższej klasy - Szombierki Bytom i LKS Goczałkowice-Zdrój.

Starcie jednokrotnego mistrza Polski z sezonu 1979/1980 z zespołem, w którym pierwsze kroki w piłkarskim świecie stawiał Łukasz Piszczek było bardzo wyrównane i rozstrzygnęło się dopiero w dogrywce na korzyści ekipy wspieranej przez byłego już reprezentanta Polski po dwóch trafienia znanego z występów na poziomie Ekstraklasy - Piotra Ćwielonga.

Poniżej możecie obejrzeć nagranie z całego meczu. Decydujące akcje z udziałem byłego gracza Ruchu Chorzów, Wisły Kraków czy Śląska Wrocław miały miejsce w 2:01:20 i 2:32:16.

Łuaksz Piszczek mógł z uśmiechem na ustach śledzić poczynania swojego klubu w drodze do Dortmundu, ponieważ wcześniej pomógł Borussii pokonać RB Lipsk (2:0) i tym samym przypieczętować zdobycie drugiego miejsca w tabeli Bundesligi przez ekipę z Signal Iduna Park.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020: Selekcjoner reprezentacji Danii z emocjonalną wypowiedzią po meczu z Finlandią EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020. Kardiolog Eriksena przekonany: Myślę, że wkrótce stanie na nogi EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Piękne zachowanie kibiców z Danii i Finlandii [WIDEO] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] EURO 2020: Mecz Dania - Finlandia będzie kontynuowany [OFICJALNIE] Christian Eriksen odzyskał przytomność Christian Eriksen odzyskał przytomność Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Fabio Paratici dołączył do Tottenhamu [OFICJALNIE] Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt Buffon: Decyzja w przyszłym tygodniu. Jest zdecydowany faworyt

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy