Pochettino czeka na Manchester United

Pochettino czeka na Manchester United
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Daily Mirror

„Daily Mirror” pisze, że Mauricio Pochettino wciąż myśli o objęciu Manchesteru United.

Argentyński szkoleniowiec pozostaje bezrobotny od listopada, kiedy to rozstał się z Tottenhamem. Niedawno „The Telegraph” informował, że Pochettino byłby jednym głównych kandydatów do objęcia Atlético Madryt w przypadku odejścia z niego Diego Simeone. „Daily Mirror” podaje jednak, iż 47-latek nieustannie ma nadzieję na nawiązanie współpracy z MU. Jednocześnie pozostaje na radarze władz „Czerwonych Diabłów”.

Choć ekipa United pod wodzą Ole Gunnara Solskjæra nie zachwyca, na razie nie zanosi się na jego zwolnienie. Według brytyjskich dziennikarzy do tego mogłoby doprowadzić dopiero zakończenie sezonu poza czołową szóstką Premier League.

Obecnie MU zajmuje ósme miejsce w tabeli. W 25 dotychczasowych spotkaniach ekipa z Old Trafford zdobyła 35 punktów.

Wiele będzie więc zależało od finiszu rozgrywek. Jak czytamy, Pochettino powiedział swoim przyjaciołom, że na razie ładuje akumulatory, ale będzie chciał wrócić na ławkę trenerską latem. Najlepiej w Premier League.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy