Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek

Pochettino mówi „tak” Manchesterowi United, ale ma warunek
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Alfredo Pedulla

Alfredo Pedullà pisze, że sprawa objęcia drużyny Manchesteru United przez Mauricio Pochettino jest wciąż otwarta.

Włoch donosi, że szanse na nawiązanie współpracy między MU a argentyńskim szkoleniowcem latem są bardzo duże. Strony prowadzą konkretne rozmowy i z entuzjazmem podchodzą do takiego kroku. 

Pochettino miał już powiedzieć wstępne „tak” klubowi z Old Trafford. 47-latek postawił jednak władzom „Czerwonych Diabłów” warunek, a mianowicie zamierza mieć decydujący głos w kwestii transferów przeprowadzanych przez MU. Argentyńczyk nie chce, by działacze ingerowali w jego pomysły. Jeśli ci wyrażą na to zgodę, Pochettino zapewne rozpocznie za kilka miesięcy pracę w klubie z czerwonej części Manchesteru.

Argentyńczyk pozostaje bezrobotny od listopada, kiedy to został zwolniony z Tottenhamu. Za wyniki „Kogutów” był odpowiedzialny przez 5,5 roku.

Na celowniku MU cały czas znajduje się również Massimiliano Allegri, ale według Pedulli rozmowy z Pochettino są zdecydowanie bardziej zaawansowane.

Aktualnie ekipę „Czerwonych Diabłów” prowadzi Ole Gunnar Solskjær. Zajmuje ona piąte miejsce w tabeli Premier League.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Domowa koszulka Barcelony na nowy sezon [FOTO] Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów Milan: Ibrahimović z klauzulą automatycznego przedłużenia umowy w przypadku awansu do Ligi Mistrzów OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany OFICJALNIE: Eden Hazard kontuzjowany FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu FC Barcelona: Koronawirus uniemożliwi rozegranie meczu Ligi Mistrzów? Specjalne środki ostrożności w Neapolu Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Janczyk otrzymał kolejną szansę. OFICJALNIE: Podpisał umowę z nowym klubem Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! Koronawirus we Włoszech. OFICJALNIE: Trzy mecze Serie A odwołane! OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie OFICJALNIE: Antony od lipca w Ajaksie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy