Pochettino potwierdza: Chcę wrócić do Premier League

Pochettino potwierdza: Chcę wrócić do Premier League
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sky Sports

Mauricio Pochettino przyznał w ostatnich dniach przy okazji jednego z wywiadów, że chce wrócić do Premier League.

Kilka dni temu w mediach pojawiła się informacja, jakoby Argentyńczyk miał oczekiwać na to, aż otrzyma ofertę pracy od Manchesteru United. Sam zainteresowany nie potwierdził tych doniesień, jednak przyznał, że chce wrócić.

- Prawdę mówiąc, to myślę o powrocie do ligi angielskiej. Wiem, że to będzie trudne, ale jestem przekonany co do swoich zamiarów. Na razie jednak trzeba poczekać na rozwój zdarzeń. Zobaczymy, co przyniosą następne miesiące. Na razie mam czas, by zadbać o swoje zdrowie.

47-latek nie wyklucza tym samym, że mógłby podjąć pracę w jednej z zagranicznych ekip.

- Nie mam pracy i czekam na nowe wyzwania. Jestem na nie gotowy i mam nadzieję, że przyszłość będzie dla mnie czymś fantastycznym. Tak myślę - kwituje szkoleniowiec.

Pochettino pozostaje bez pracy od drugiej połowy listopada, po tym, jak rozstał się z Tottenhamem.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Kapustka nie trafi do Legii Kapustka nie trafi do Legii Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje Liverpool najbliżej pozyskania Wernera, ale Niemiec otrzymał też dwie inne propozycje OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu OFICJALNIE: Premier League uruchamia Galerię Sław. Pierwsi piłkarze znajdą się w niej już w marcu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Manchester City idzie na wojnę z UEFA. OFICJALNIE: Klub złożył odwołanie do Trybunału Arbitrażowego ds. Sportu Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Liga Mistrzów: TVP dokonała wyboru rewanżowych meczów, które pokaże na swojej antenie Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Nie tylko Slisz. Legia zasadza się na hit transferowy Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza Legia Warszawa OFICJALNIE potwierdziła testy medyczne Slisza

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy