Pogoń Szczecin pozyskała młodego bramkarza [OFICJALNIE]

Pogoń Szczecin pozyskała młodego bramkarza [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Pogoń Szczecin

Bartosz Klebaniuk został zaprezentowany jako nowy zawodnik Pogoni Szczecin.

19-letni bramkarz zanotował zimą przeskok z trzecioligowych Orląt Radzyń Podlaski do drugoligowej Pogoni Siedlce i bez kompleksów odnalazł się w rywalizacji na wyższym poziomie.

Bardzo dobra postawa prezentowana przez młodego bramkarza zaowocowała tym, że wzbudził on zainteresowanie ze strony występujących w jeszcze wyższych klasach rozgrywkowych.

Spośród nich największym zdecydowaniem i determinacją wykazali się przedstawiciele Pogoni Szczecin, którzy ogłosili fakt nawiązania współpracy z Bartoszem Klebianiukiem.

19-latek związał się z ekstraklasowym klubem do 30 czerwca 2025 roku i rozpocznie przygotowania do startu nadchodzącego sezonu w szeregach „Portowców”. Następnie po ich zakończeniu przeniesie się najprawdopodobniej na zasadzie wypożyczenia z powrotem do ekipy z Siedlec.

- Obserwowaliśmy Bartka od pewnego czasu. Ma bardzo duży potencjał, rozwija się, a my mamy na niego plan. Jestem przekonany, że podjął bardzo dobrą decyzję i w przyszłości jego gra da kibicom mnóstwo radości. Chciałbym również podziękować prezesowi Pogoni Siedlce - Rafałowi Maletce za zaufanie i bardzo dobrą współpracę przy przeprowadzaniu tego transferu - powiedział szef pionu sportowego Dariusz Adamczuk.

Klebaniuk zdążył wystąpić w 14 meczach drugoligowego klubu w rundzie wiosennej i zachował w nich trzy czyste konta. Jego dobra gra pomogła Pogoni zakończyć sezon na bezpiecznym 13. miejscu w tabeli.

Młody bramkarz jest drugim letnim transferem zrealizowanym przez „Portowców”. Przed nim umowę z drużyną z województwa zachodniopomorskiego podpisał Jean Carlos Silva.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Chelsea nie odpuszcza tematu Lukaku. Złożyła już DWIE oferty Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Juventus pozbywa się Meriha Demirala. Odejście Turka kluczem do DWÓCH innych operacji Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Southampton: Tino Livramento nowym „Świętym” [OFICJALNIE] Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Moritz Leitner z nikłymi szansami na grę w Ekstraklasie. Nie przeszedł testów medycznych Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Piłka nożna a demencja starcza. Jak futbol wpływa na starość zawodników Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny” Matheus Pereira z mocnym komunikatem. „Chcę odejść z WBA, ale w sposób uczciwy i poprawny”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy