Pogoń Szczecin: Sparingowa kontuzja i dłuższa rekonwalescencja stopera

Pogoń Szczecin: Sparingowa kontuzja i dłuższa rekonwalescencja stopera
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Daniel Trzepacz

Pogoń Szczecin ostatnio mogła liczyć na przywróconego do łask Wojciecha Lisowskiego. Ten doznał jednak ostatnio kontuzji, o czym poinformował Daniel Trzepacz. Czeka go zatem rekonwalescencja.

Pogoń Szczecin prezentuje się w tym sezonie poniżej oczekiwań. Zespół, za którego wyniki odpowiada Jens Gustafsson, zajmuje w tabeli dopiero piętnaste miejsce. Jakby tego było mało, ekipa ta ma na swoim koncie cztery porażki z rzędu.

Ostatnio jednym z kłopotów było obsadzenie pozycji golkipera, bo kontuzji doznał Dante Stipica. Zastąpił go jednak 27-letni Valentin Cojocaru, którego pozyskano na zasadzie transferu czasowego.

Teraz natomiast pojawiła się kolejna absencja, bo z problemami zdrowotnymi boryka się Wojciech Lisowski.

Daniel Trzepacz poinformował na Twitterze, że w przypadku tego gracza doszło do naderwania więzadeł pobocznych w sparingu z Hansą Rostock (1-1).

Nie będzie on jednak operowany, bo medycy zamierzają leczyć go zachowawczo.

Na ten moment nie wiadomo, kiedy będzie dostępny.

31-latek jeszcze w poprzednim sezonie występował w rezerwach Pogoni Szczeci, ale przed bieżącymi rozgrywkami do kadry pierwszego zespołu przywrócił go Jens Gustafsson.

Na razie ma na swoim koncie cztery spotkania.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kapitan Górnika Zabrze: Powiedziałem sędziemu, że jest frajer, ale to znaczy, że jest gość [WIDEO] Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Kto zostanie trenerem Wisły Kraków? Możliwi kandydaci Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków z krótkim komunikatem [OFICJALNIE]. Kluczowe spotkanie Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków: Radosław Sobolewski podał się do dymisji Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Wisła Kraków czwarty raz pokonana. „Sabotażysta” [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Zmarnowana szansa drużyny Cristiano Ronaldo. Al-Hilal zmiażdżyło Al-Nassr [WIDEO] Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...” Bogusław Leśnodorski w sprawie Legii Warszawa. „Myślę, że chyba nadszedł czas...”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy