Polonia Warszawa zainteresowana reprezentantem Polski

Polonia Warszawa zainteresowana reprezentantem Polski fot. Transfery.info
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Właściciel Polonii Józef Wojciechowski rozmawiał z menedżerem Sebastiana Boenischa, o możliwości transferu obrońcy. Obecnie Boenisch gra w 3-ligowych rezerwach Werderu Brema.

Sam zainteresowany nie chciał komentować zainteresowania ze strony "Czarnych Koszul". Jak na razie, liczy na powrót do podstawowego składu Werderu po kontuzji. Dostał zapewnienie ze strony sztabu szkoleniowego, że dostanie swoją szansę po 3 rozegranych spotkaniach w rezerwach. Obrońcy zależy na regularnej grze, aby dostać powołanie na zbliżające się Euro od selekcjonera Franciszka Smudy. Jeżeli nie będzie otrzymywał szansy, to być może zdecyduje się na zmianę otoczenia.

Józef  Wojciechowski nie krył, że Sebastian Boenisch byłby wzmocnieniem drużyny, której celem jest walka o mistrzostwo.

– Potwierdzam, że jesteśmy nim zainteresowani. Taki zawodnik na pewno przydałby się Polonii w walce o mistrzostwo Polski – powiedział Wojciechowski.

Obecnie obrońca gra w klubie na prawej stronie obrony, gdyż na lewej stronie obrony jest duża konkurencja. Selekcjoner polskiej kadry liczy na szybki powrót Boenischa do dyspozycji, którą prezentował przed kontuzją. Miejsce na lewej stronie defensywy czeka na 25-letniego piłkarza, gdyż po prawej stronie pewne miejsce ma obrońca Borussi - Łukasz Piszczek

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium Rozchwytywany pomocnik zaoferowany Bayernowi Monachium OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] OFICJALNIE: Inter Mediolan zdobywcą Scudetto. Tytuł przypieczętował w derbach [WIDEO] Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach Kolejka chętnych po najlepszego strzelca w Belgii. 25 goli w 32 meczach FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata FIFA bliska zawarcia kontraktu na transmisję nowych Klubowych Mistrzostw Świata Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Rúben Amorim poleciał na negocjacje. Trenerski transfer coraz bliżej Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Sebastian Musiolik porównał pracę z Janem Urbanem i Markiem Papszunem. „W Częstochowie to raczej by się nie wydarzyło” Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela Bayern Monachium ma nowego faworyta do zastąpienia Thomasa Tuchela

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy