Polonia Warszawa zainteresowana reprezentantem Polski

Polonia Warszawa zainteresowana reprezentantem Polski
Redakcja
Redakcja
Źródło: Przegląd Sportowy

Właściciel Polonii Józef Wojciechowski rozmawiał z menedżerem Sebastiana Boenischa, o możliwości transferu obrońcy. Obecnie Boenisch gra w 3-ligowych rezerwach Werderu Brema.

Sam zainteresowany nie chciał komentować zainteresowania ze strony "Czarnych Koszul". Jak na razie, liczy na powrót do podstawowego składu Werderu po kontuzji. Dostał zapewnienie ze strony sztabu szkoleniowego, że dostanie swoją szansę po 3 rozegranych spotkaniach w rezerwach. Obrońcy zależy na regularnej grze, aby dostać powołanie na zbliżające się Euro od selekcjonera Franciszka Smudy. Jeżeli nie będzie otrzymywał szansy, to być może zdecyduje się na zmianę otoczenia.

Józef  Wojciechowski nie krył, że Sebastian Boenisch byłby wzmocnieniem drużyny, której celem jest walka o mistrzostwo.

– Potwierdzam, że jesteśmy nim zainteresowani. Taki zawodnik na pewno przydałby się Polonii w walce o mistrzostwo Polski – powiedział Wojciechowski.

Obecnie obrońca gra w klubie na prawej stronie obrony, gdyż na lewej stronie obrony jest duża konkurencja. Selekcjoner polskiej kadry liczy na szybki powrót Boenischa do dyspozycji, którą prezentował przed kontuzją. Miejsce na lewej stronie defensywy czeka na 25-letniego piłkarza, gdyż po prawej stronie pewne miejsce ma obrońca Borussi - Łukasz Piszczek

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Grzegorz Krychowiak w Krasnodarze [OFICJALNIE] Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Viaplay rusza w Polsce już jutro. Co wiemy o nowym gigancie piłkarskich praw telewizyjnych? Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Grzegorz Bronowicki dołączył do nowej drużyny. Będzie w niej występował razem z synem [OFICJALNIE] Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Wisła Kraków sięga po polskiego bramkarza. Powrót do kraju po kilkunastu latach przerwy Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Konferencji Europy: Poznaliśmy pary czwartej rundy. Pechowe losowanie dla polskich klubów [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Europy: Pary czwartej rundy rozlosowane! Legia Warszawa poznała rywala w razie porażki z Dinamem [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE] Liga Mistrzów: Play-offy rozlosowane! Legia Warszawa poznała ewentualnego rywala na ostatnim etapie kwalifikacji [OFICJALNIE]

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy