Polsat znowu oberwał za Puchar Polski. „Mistrzowskie wykadrowanie” bramki Jagiellonii [WIDEO]

Polsat znowu oberwał za Puchar Polski. „Mistrzowskie wykadrowanie” bramki Jagiellonii [WIDEO] fot. Polsat Sport
Patryk Krenz
Patryk Krenz
Źródło: Polsat

Polsat zbiera cięgi za transmisje Pucharu Polski. Jak się okazuje, stacja nie poradziła sobie nawet z publikacją nagrania jednej z bramek Jagiellonii Białystok. „Kupcie sobie większą kamerę” - piszą internauci.

Prawa do pokazywania meczów Pucharu Polski posiada Polsat. Jak na razie ich realizacja pozostawia naprawdę wiele do życzenia.

Już sam fakt, że w pierwszej rundzie (32 spotkania) stacja zdecydowała się przeprowadzić zaledwie sześć transmisji, budził spore kontrowersje. Realizacją dwóch kolejnych zajmie się kanał Łączy nas piłka, należący do Polskiego Związku Piłki Nożnej.

Oczywiście, kibice nie pozostawili na takiej decyzji suchej nitki.

Rozsierdził ich jeszcze mocniej fakt, iż Polsat zablokował możliwość udostępnienia przez kluby nagrań bramek z meczów. Wykorzystały to Stal Mielec i ŁKS Łódź, które w prześmiewczym stylu uszczypnęły stację.

***

Oto bramki z meczu ŁKS-u Łódź w Pucharze Polski. Brawo Polsat [FOTO]

***

Na tym się nie skończyło. TVP Sport wykorzystało sytuację, „przypominając kibicom o Telegazecie”.

Jednym ze spotkań, które Polsat pokazał, była konfrontacja Jagiellonii Białystok ze Śląskiem Wrocław. Ostatecznie w meczu lepsi byli zawodnicy z Podlasia, co udowodnili wynikiem 2:0. I tu jednak doszło do pewnego niedbalstwa.

Stacja w mediach społecznościowych umieściła tego dnia nagranie z tylko jednej bramki. W 62. minucie pomocnik gospodarzy Nene popisał się pięknym trafieniem zza pola karnego. Znaczy się chyba Nene i chyba zza pola karnego - niestety publikacja Polsatu nie pokazuje nam tak ważnych szczegółów.

Zresztą, zobaczcie sami...

Wątpliwej jakości nagranie, zebrała pod sobą sporo niepochlebnych recenzji. Zarzuca się mu głównie pewne niedostatki w kadrowaniu.

„Wam nawet chrzanu do tarcia nie wolno powierzyć, bo to też byście spieprzyli”, „Bramki z meczów w formacie 1:1, wy jesteście po***ani?”, „A bramki z innych spotkań zobaczymy czy udajemy, że się nie odbyły?”, „Mistrzowskie wykadrowanie, muszę przyznać. Pokazać bramkę tak, żeby nie było widać strzelającego - to trzeba się postarać. Brawo!”, „Na polszmacie tylko reklamy dobrze kadrują” - to zaledwie ułamek komentarzy w podobnym tonie.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] Szalona radość szóstoligowca. Zagra z PSG w Pucharze Francji [WIDEO] WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów WAŻNE: Rekrutacja do Transfery.info. Szukamy redaktora/redaktorki newsów, redaktora/redaktorki działu Ekstra oraz specjalisty/specjalistki od social mediów Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Szczegóły transferu następcy Vladana Kovačevicia. Raków Częstochowa ubił dobry interes Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Prezes klubu Rafała Gikiewicza oszalał! Znokautował sędziego. Natychmiastowa reakcja związku [WIDEO] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Raków Częstochowa interesował się i rozmawiał z ważną postacią z Jagiellonii Białystok [POTWIERDZONE] Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego Stanowisko Werderu Brema w sprawie przyszłości Dawida Kownackiego OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach OFICJALNIE: Zaskakujący ruch na zapleczu Ekstraklasy. Trener zwolniony po poniesieniu... trzech porażek w 17 ligowych meczach

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy