Polski Związek Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz reprezentacji w dniu 29 marca. Podwyżka [OFICJALNIE]

Polski Związek Piłki Nożnej ustalił ceny biletów na mecz reprezentacji w dniu 29 marca. Podwyżka [OFICJALNIE] fot. Mikolaj Barbanell / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: PZPN

Polski Związek Piłki Nożnej wydał komunikat dotyczący możliwości nabycia biletu na mecz reprezentacji Polski zaplanowany na 29 marca. Tego dnia zmierzymy się ze Szwecją lub Czechami. Ceny nie rozpieszczają kibiców.

Biało-czerwoni rozegrają spotkanie na Stadionie Śląskim w Chorzowie niezależnie od wyniku rywalizacji z Rosją. Jeśli pokonamy „Sborną”, stawką następnego pojedynku będzie awans na Mistrzostwa Świata 2022. W przeciwnym wypadku zagramy towarzysko z przegranym z pary Szwecja-Czechy.

Polska federacja piłkarska przekazała już najważniejsze informacje dotyczące możliwości obejrzenia zawodów z trybun. Sprzedaż biletów wystartuje 10 marca.

To, co zaskakuje, to ceny. Dotąd za najlepsze miejsca na meczach reprezentacji Polski należało zapłacić 200 zł. Obecnie bilety kategorii I kosztują 240 zł. Wzrosły także wejściówki na pozostałe strefy.

Za bilety kategorii II należy zapłacić 180 zł (dotąd 160), a kategorii III - 120 zł (dotąd 100).

Kibice w Internecie wyrażają swoje niezadowolenie z powodu wzrostu cen, podkreślając, że wielką niewiadomą jest stawka meczu.

***

Reprezentacja Polski: Znana data ogłoszenia nazwiska selekcjonera. Zaplanowano specjalną ceremonię

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Edin Terzić trenerem Borussii Dortmund OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa OFICJALNIE: Kosta Runjaić trenerem Legii Warszawa PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! PSG się dopiero rozkręca. Przygotowuje ofertę na 45 milionów euro za rozchwytywanego napastnika! Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” Wisła Kraków: Jerzy Brzęczek wskazuje kluczowe momenty sezonu. „To był gwóźdź do trumny” OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu OFICJALNIE: Fábio Carvalho w Liverpoolu Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy Patryk Makuch odchodzi z Miedzi Legnica. Rekordowa sprzedaż beniaminka Ekstraklasy OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023 OFICJALNIE: Borussia Dortmund działa bardzo sprawnie. Już czwarty transfer na sezon 2022/2023

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy