POTWIERDZONE: Reca kontuzjowany... od dwóch miesięcy

POTWIERDZONE: Reca kontuzjowany... od dwóch miesięcy
Rafał Bajer
Rafał Bajer
Źródło: Topgoal

Okazuje się, że brak występów Arkadiusza Recy w Atalancie może być spowodowany urazem.

Polak z pewnością nie tak wyobrażał sobie początek swojej włoskiej przygody. Były gracz Wisły Płock trafił do Atalanty na fali zainteresowania ekip z Półwyspu Apenińskiego piłkarzami znad Wisły, lecz do tej pory na poważne problemy w walce o skład. Obrońca nie może do siebie przekonać trenera Gian Piero Gasperiniego, który często nie widzi dla niego nawet miejsca na 12-osobowej ławce rezerwowych.

Teraz okazało się jednak, że może być tego konkretny powód. Otóż Topgoal, agencja menedżerska, której klientem jest między innymi Reca, poinformowała, że piłkarz od dłuższego czasu zmaga się z kontuzją. Zmagania z urazem rozpoczęły się dwa miesiące temu, a dziś zawodnik podejmie się rehabilitacji w OMS Łódź pod okiem doktora Kacprzaka.

Dalej agencja pozwoliła sobie na udzielenie odpowiedzi na nurtujące fanów pytania. Doprecyzowano, iż uraz, który przeszkadza 23-latkowi w grze to zapalenie spojenia łonowego.

Wątpliwości budzi zatem to, że Reca nie gra w Atalancie (wystąpił tylko w jednym meczu, w rewanżu przeciwko Hapoelowi Haifa w kwalifikacjach do Ligi Europy, kiedy „Orobici” praktycznie zapewnili sobie już awans po pierwszym meczu), ale selekcjoner Jerzy Brzęczek regularnie korzystał z jego usług w kadrze. Z orzełkiem na piersi gracz wystąpił trzykrotnie na ostatnich zgrupowaniach.

Topgoal zapewnia, iż w trakcie zgrupowań stan zdrowia zawodnika nieco się poprawiał, co umożliwiało grę, po powrocie do Atalanty sytuacja jednak się ponawiała. Kontuzja bowiem teoretycznie pozwala na dalsze występy, lecz znacznie je utrudnia. Teraz postanowiono, że czas raz na zawsze uporać się z problemem.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski OFICJALNIE: Wilfried Zaha kupił klub piłkarski Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Matka Cristiano Ronaldo z życzeniem odnośnie kariery syna. „Zanim umrę, chcę go tam zobaczyć” Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej Grał w Leicester City, a ujeżdża smoki. Kontuzja przekreśliła piłkarską karierę gwiazdy filmowej 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku 20 wolnych od zaraz, czyli ciekawi zawodnicy, których kontrakty wygasają w grudniu 2022 roku Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Rafael Leão bohaterem hitowej wymiany?! Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Brazylijczyk chce zostać reprezentantem Polski | PZPN komentuje Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego” Zbigniew Boniek chwali dwóch reprezentantów Polski. „On będzie bohaterem okna transferowego”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy