Poważny konkurent dla Zielińskiego w Napoli. Testy medyczne!

Poważny konkurent dla Zielińskiego w Napoli. Testy medyczne!
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Sport Mediaset

Elif Ełmas finalizuje swój transfer do SSC Napoli - informuje „Sport Mediaset”.

Wspomniane źródło przekonuje, że utalentowany pomocnik przejdzie w środę obligatoryjne testy medyczne i po ich zakończeniu podpisze długoterminowy kontrakt z ekipą ze Stadio San Paolo.

Przedstawiciele „Partenopei” od dłuższego czasu zabiegali o usługi reprezentanta Macedonii Północnej i po długich negocjacjach w końcu ustalili z Fenerbahçe kwotę wykupu 19-letniego zawodnika na poziomie 15 milionów euro. Ta suma będzie mogła w przyszłości jeszcze wzrosnąć o bonusy uzależnione od osiągnięć indywidualnych młodego gracza i wyników zespołu.

Elif Ełmas zajmie docelowo w kadrze Napoli miejsce po Amadou Diawarze i w nadchodzącym sezonie będzie rywalizował o znalezienie się w składzie włoskiego klubu z między innymi Piotrem Zielińskim, który podobnie jak wychowanek Rabotnički Skopje może występować w środku pola oraz po lewej stronie boiska.

Utalentowany pomocnik dał się już poznać polskim kibicom w trakcie niedawnego spotkania naszej reprezentacji z Macedonią Północną, w którym to należał do jednych z najlepszych zawodników poruszających się po placu gry.

19-letni piłkarz trafił do Fenerbahçe w lipcu 2017 roku, ale dopiero w minionym sezonie zaczął odgrywać jedną z ważniejszych ról w drużynie ze Stambułu. W sumie rozegrał w jej barwach 47 spotkań, w których zdobył cztery gole oraz zanotował jedną asystę.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Lewandowski będzie pauzował dłużej niż przypuszczano? Zaskakujące doniesienia z Niemiec Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Alphonso Davies mógł trafić do Manchesteru United... za dwa miliony funtów Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Luis Suárez potwierdził klauzulę w umowie w Barceloną. Możliwe jej automatyczne przedłużenie Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego Koronawirus może pozbawić Liverpool tytułu mistrzowskiego OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie OFICJALNIE: Hubert Wołąkiewicz w Widzewie Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Koronawirus: Szwajcaria zawiesza ligę Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane Liga Europy: Pary 1/8 finału rozlosowane

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy