Powrót Zidane'a zrobił swoje. Isco zmienia plany

Powrót Zidane'a zrobił swoje. Isco zmienia plany fot.
Karol Brandt
Źródło: AS

Real Madryt na początku bieżącego tygodnia ponownie zatrudnił Zinédine’a Zidane’a. Według hiszpańskich mediów decyzja władz „Królewskich” niezwykle ucieszyła Isco, który natychmiast zweryfikował plany.

Jednym z beneficjentów zmiany na ławce trenerskiej „Los Blancos” jest 26-letni rozgrywający, który nie mógł znaleźć wspólnego języka z Santiago Solarim. Kulminacyjny moment nastąpił, gdy zawodnik w dzień starcia z Ajaksem nie wsiadł do autokaru zmierzającego na stadion. Wówczas miał zakomunikować swoim przedstawicielom, by skontaktowali się oni z władzami Manchesteru City i wybadali szanse na letnią przeprowadzkę.

Wszystko odmieniło ponowne zatrudnienie „Zizou”. Co prawda Francuz nie zawsze stawiał na Isco, lecz cenił jego umiejętności i potrafił do niego przemówić. 36-krotny reprezentant „La Furia Roja” wie, że u 46-letniego trenera może konkurować na takich samych zasadach jak reszta kolegów z zespołu, a to według dziennikarzy „AS-a” jest dla Hiszpana kluczowe. 

Tym samym na ten moment Isco pozostaje spokojny i latem nie zamierza zmieniać klubu, o czym przekonują ludzie z jego najbliższego otoczenia.

W obecnym sezonie rozegrał on 26 spotkań, strzelił cztery gole i zanotował asystę.

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy