Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE]

Premier League: Mecz Watford - Chelsea przerwany [OFICJALNIE]
Norbert Bożejewicz
Norbert Bożejewicz
Źródło: Transfery.info | Daily Mail

Sędzia David Coote przerwał po rozegraniu 13. minut mecz pomiędzy Watfordem a Chelsea z powodu konieczności udzielenia pomocy medycznej jednemu z kibiców gospodarzy.

„The Blues” przystępowali do spotkania z „Szerszeniami” w charakterze murowanych faworytów do odniesienia zwycięstwa nad zespołem bijącym się na chwilę obecną o utrzymanie w Premier League.

Ekipa prowadzona przez Thomasa Tuchela została jednak zmuszona po niespełna kwadransie zaprzestania rywalizacji i opuszczenia boiska wraz z drużyną gospodarzy przez arbitra Davida Coote'a po tym, jak gracze gości zareagowali na krzyki ze strony kibiców zajmujących trybunę dla fanów Watfordu. Domagali się oni udzielenia natychmiastowej pomocy jednemu z kibiców, który osunął się bezwładnie na ziemię.

Po chwili sztab medyczny Chelsea pokierowany przez Marcosa Alonso udał się na miejsce zdarzenia i rozpoczął resuscytację krążeniowo-oddechową mężczyzny, który najprawdopodobniej miał zawał serca.

Służby porządkowe usunęły jednocześnie z sektora fanów Watfordu, gdzie pojawili się także ratownicy z karetki.

W międzyczasie piłkarze obu drużyn zapowiedzieli, że nie powrócą na boisko w przypadku otrzymania złych wieści odnoszących się do śmierci kibica.

Na szczęście medykom udało się przywrócić czynności życiowe sympatykowi „Szerszeni”, który przy asyście personelu medycznego i gromkich braw ze strony osób obecnych na stadionie został zniesiony z trybuny do ambulansu i przetransportowany do pobliskiego szpitala.

Jeden oraz drugi zespół otrzymał niezwłocznie pozytywne informacje o stanie zdrowia fana Watfordu i następnie polecenie powrotu na murawę, gdzie po pięciu minutach rozgrzewki obie jedenastki przystąpiły do kontynuowania zawodów.

***

AKTUALIZACJA

Przerwane także na kilka minut zostało spotkanie Southampton z Leicester City. Również z powodu konieczności udzielenia pomocy kibicowi.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Christian Pulisic z hitowym transferem w ramach Premier League?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Marco Asensio nastawiony na odejście z Realu Madryt. Jeszcze jeden hit transferowy na zamknięcie okna?! Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Arkadiusz Milik zaproponowany trzem klubom Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Cristiano Ronaldo reaguje na medialne plotki. Zapowiada ujawnienie prawdy w wywiadzie Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [17/08/2022] Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Casemiro z hitowym transferem?! Oferta w przygotowaniu Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie Manchester United uznał oczekiwania Adriena Rabiota za „szalone”. Transferu raczej nie będzie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy