Prezydent Bursasporu o zamieszaniu z Grosickim: Dobrze, że go nie zakontraktowaliśmy

Prezydent Bursasporu o zamieszaniu z Grosickim: Dobrze, że go nie zakontraktowaliśmy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Hurriyet

Prezydent Bursasporu, Ali Ay, skomentował niedoszły transfer Kamila Grosickiego do swojego klubu.

Reprezentant Polski znowu był jednym z bohaterów ostatniego dnia okna transferowego. Choć skrzydłowy przebywał już w Turcji, do jego przenosin z Hull City do Bursasporu ostatecznie nie doszło. Działacze „Krokodyli” na kilka godzin przed zamknięciem okna opublikowali specjalny komunikat w sprawie 30-latka.

„Nasz klub doszedł do porozumienia z Kamilem Grosickim i Hull City w sprawie dwuletniego wypożyczenia. Tego ranka piłkarz przeszedł wszelkie testy medyczne. Wszystkie dokumenty zostały przygotowane, na warunkach zgodnie z oczekiwaniami Grosickiego, brakowało tylko jego podpisu. Kamil Grosicki jednak nagle zmienił decyzję, odmawiając podpisania kontraktu bez podania przyczyny i opuścił miasto” - można było w nim przeczytać.

Teraz Ali Ay jeszcze raz odniósł się do tego zamieszania.

- To zachowanie było niemoralne. Przygotowaliśmy kontrakt. Było ustalone, że część pieniędzy zapłacimy w tym roku, a kolejną w przyszłym. Doszliśmy do pełnego porozumienia.

- Grosicki nie chciał jednak podpisać kontraktu bez swojego prawnika. Nie można było go ściągnąć, zrodziło się zamieszanie. Piłkarz wrócił więc do hotelu. Gdy po niego pojechaliśmy, pokój był już pusty. Patrząc na to wszystko, myślę, że dobrze się stało, że nie trafił do naszego zespołu - powiedział działacz.

Zobacz również

Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk Sponsor serwisu. Sprawdź promocję w PZBuk OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta OFICJALNIE: Wisła Kraków pozyskała Heberta Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! Liga Mistrzów: Druga faza grupowa lub sześć grup?! To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna To mogliście przegapić, czyli 24 najciekawsze transakcje potwierdzone w pierwszej części okna Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Inter Mediolan zwiększa ofertę za Eriksena. Di Marzio na przekór kolegom po fachu Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Manchester United: Udało się! Wstępne porozumienie w sprawie Bruno Fernandesa Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Arsenal włącza się do walki o rozchwytywanego Brazylijczyka Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita Transferowy rekord Peru. OFICJALNIE: Ekstraklasa pobita

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy