Prezydent Bursasporu o zamieszaniu z Grosickim: Dobrze, że go nie zakontraktowaliśmy

Prezydent Bursasporu o zamieszaniu z Grosickim: Dobrze, że go nie zakontraktowaliśmy
Mateusz Michałek
Mateusz Michałek
Źródło: Hurriyet

Prezydent Bursasporu, Ali Ay, skomentował niedoszły transfer Kamila Grosickiego do swojego klubu.

Reprezentant Polski znowu był jednym z bohaterów ostatniego dnia okna transferowego. Choć skrzydłowy przebywał już w Turcji, do jego przenosin z Hull City do Bursasporu ostatecznie nie doszło. Działacze „Krokodyli” na kilka godzin przed zamknięciem okna opublikowali specjalny komunikat w sprawie 30-latka.

„Nasz klub doszedł do porozumienia z Kamilem Grosickim i Hull City w sprawie dwuletniego wypożyczenia. Tego ranka piłkarz przeszedł wszelkie testy medyczne. Wszystkie dokumenty zostały przygotowane, na warunkach zgodnie z oczekiwaniami Grosickiego, brakowało tylko jego podpisu. Kamil Grosicki jednak nagle zmienił decyzję, odmawiając podpisania kontraktu bez podania przyczyny i opuścił miasto” - można było w nim przeczytać.

Teraz Ali Ay jeszcze raz odniósł się do tego zamieszania.

- To zachowanie było niemoralne. Przygotowaliśmy kontrakt. Było ustalone, że część pieniędzy zapłacimy w tym roku, a kolejną w przyszłym. Doszliśmy do pełnego porozumienia.

- Grosicki nie chciał jednak podpisać kontraktu bez swojego prawnika. Nie można było go ściągnąć, zrodziło się zamieszanie. Piłkarz wrócił więc do hotelu. Gdy po niego pojechaliśmy, pokój był już pusty. Patrząc na to wszystko, myślę, że dobrze się stało, że nie trafił do naszego zespołu - powiedział działacz.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Juventus z ważną decyzją w sprawie Memphisa Depaya Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] Transfery - Relacja na żywo [14/08/2022] OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana OFICJALNIE: Nottingham Forest z TRZYNASTYM letnim transferem. Bariera 100 milionów euro złamana Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Legia Warszawa finalizuje głośny transfer. Testy medyczne! Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi Keylor Navas powiedział „tak” nowemu klubowi OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City OFICJALNIE: Pierwszy letni transfer Leicester City PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé PSG szykuje długoterminowy kontrakt dla gwiazdy. Miałaby stworzyć duet z Kylianem Mbappé

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy