Prezydent Salernitany zrecenzował postawę Krzysztofa Piątka

Prezydent Salernitany zrecenzował postawę Krzysztofa Piątka fot. Alfonso Maria Salsano / Shutterstock.com
Karol Brandt
Karol Brandt
Źródło: Il Mattino

Danilo Iervolino, prezydent Salernitany, ocenił dotychczasowy pobyt Krzysztofa Piątka w jego klubie. Włoch nie ukrywa, że oczekiwał od Polaka nieco więcej, ale przy tym dostrzega też plusy.

Środkowy napastnik posiada w Herthcie jedną z najwyższych pensji. Od dłuższego czasu współpraca obu stron nie układa się najlepiej, dlatego Niemcy szukają możliwości definitywnego rozstania.

Idąc tym tropem, umowa z Salernitaną zawiera opcję wykupu.

Aby pozyskać Polaka na stałe, Włosi musieliby wyłożyć około ośmiu milionów euro.

Już teraz możemy powiedzieć, że szanse na to są minimalne. Oczywiście klub może usiąść z berlińczykami do rozmów w celu renegocjowania kwoty transferu, a wtedy sytuacja zawodnika ulegnie zmianie. Do tego jednak jeszcze daleka droga.

Krzysztof Piątek przy okazji swojego premierowego pobytu na Półwyspie Apenińskim kojarzony był z rewolwerami, które tworzył przy pomocy palców po strzelonych golach.

„Broń” kibice Salernitany oglądają niezwykle rzadko, ale zawodnikowi nie można odmówić tego, że się stara.

To docenia też Danilo Iervolino.

– Szczerze mówiąc, spodziewałem się więcej goli, ale i tak jestem zadowolony z jego przywiązania do klubowych barw, z tego jak bardzo poświęca się dla drużyny – powiedział prezydent włoskiej ekipy w wywiadzie dla „Il Mattino”

– Jestem pewien, że to inteligenty facet i w ostatnich meczach zrobi wszystko, aby się poprawić w tym aspekcie – dodał, puszczając oczko w kierunku piłkarza.

„Pjona” w trwającym sezonie rozegrał 22 spotkania. Do siatki trafił tylko trzy razy, po raz ostatni jeszcze w listopadzie ubiegłego roku.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań „To jest k*rwa przegięcie”. Były mistrz świata w lekkoatletyce grzmi w sprawie Lecha Poznań Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Wstępne informacje na temat kontuzjowanych Frenkie'ego de Jonga i Pedriego Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Dwie gwiazdy FC Barcelony kontuzjowane w 45 minut meczu z Athletikiem. To może być wielka strata przed rewanżem z Napoli Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Erling Braut Haaland zaplanował następny krok w karierze? W tym zespole chciałby zagrać Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada Raków Częstochowa rozwiąże kontrakt letniego nabytku? Wojciech Cygan odpowiada To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni To może okazać się bardzo istotne na koniec sezonu. Piłkarze Rakowa Częstochowa rozbili Lecha Poznań i mogą być podwójnie zadowoleni Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami” Michał Skóraś zły po zejściu z boiska. „Rzucił kilkoma przekleństwami”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy