Problemy Manchesteru. Pojawia się poważny konkurent w walce o Felipe Andersona!

Problemy Manchesteru. Pojawia się poważny konkurent w walce o Felipe Andersona!
Marcin Żelechowski
Marcin Żelechowski
Źródło: Tuttomercatoweb

Bayern jest zainteresowany sprowadzeniem Felipe Andersona.

Na wczorajszym meczu Lazio z Fiorentiną obecni byli skauci z Monachium, którzy obserwowali właśnie 22-latka. Brazylijczyk to rzekomo nowy cel Bawarczyków, którzy choć aktualnie mają wiele możliwości w formacji ofensywnej, chcą zabezpieczyć się na przyszłość.

Częste kontuzje Francka Ribery'ego oraz Arjena Robbena powodują bowiem, że szeroka kadra staje się nagle wąską. W dodatku obaj piłkarze przekroczyli już 30 lat. Częste absencje zdarzają się także Mario Götzemu, który dodatkowo jest kuszony przez Liverpool. 

Problem w tym, że Anderson kosztuje wielkie pieniądze, a Niemcy - choć finansowo mogliby sobie pozwolić na taki wydatek - zazwyczaj bardzo rozsądnie podchodzą do działań na rynku. Jednak inwestycja w Douglasa Costę skłania działaczy w stronę kolejnego przedstawiciela "Canarinhos".

Przypomnijmy, że wczoraj wyszła na jaw informacja, wedle której 27 sierpnia 2015 roku klub z Rzymu odrzucił ofertę w wysokości 50 milionów euro proponowane przez "Czerwone Diabły".

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad LaLiga: Składy na Real Madryt - Real Sociedad Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Muçi, nowy piłkarz Legii Warszawa, o planach na przyszłość: Chcę tam grać Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho Borussia Dortmund zdecydowała o przyszłości Jadona Sancho FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera FC Basel zawiesił kapitana drużyny po publicznej krytyce trenera Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” Éder atakuje właściciela Jiangsu. „Zlekceważyli wszystkich pracowników” OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie OFICJALNIE: Guilherme zameldował się w nowym klubie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie Złoty But: Klasyfikacja najlepszych strzelców w Europie

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy