Przemysław Frankowski poza mundialem?!

Przemysław Frankowski poza mundialem?! fot. Racing Lens
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sportowy Poranek [Meczyki.pl]

Na liście powołanych na Mistrzostwa Świata w Katarze może zabraknąć miejsca dla Przemysława Frankowskiego - informuje Sebastian Chabiniak.

Już w czwartkowe popołudnie wybije godzina zero. To właśnie dziś punktualnie o 15:00 poznamy listę zawodników, których Czesław Michniewicz zabierze do Kataru na Mistrzostwa Świata.

Niemalże na pewno nie znajdzie się na niej kontuzjowany Jacek Góralski. Czy szykują się ponadto jeszcze jakieś niespodzianki?

Taki scenariusz wieszczy Sebastian Chabiniak. Dziennikarz wziął udział w programie „Sportowy Poranek”, gdzie przyznał, że możliwy jest brak powołania dla dobrze spisującego się Przemysława Frankowskiego.

Wahadłowy Lens niedawno znalazł się w jedenastce kolejki francuskiej ekstraklasy, a mimo to zabraknie dla niego miejsca w reprezentacji Polski?

- Na pewno będzie jakaś duża niespodzianka, ale nie na taką skalę, jak to miało miejsce kiedyś u Pawła Janasa. Chociaż wygląda na to, że i tu i tam Frankowski nie pojedzie na turniej - stwierdził.

Wypowiedź ta odwołuje się do 2006 roku, kiedy na Mistrzostwa Świata w Niemczech ówczesny selekcjoner Paweł Janas nie zabrał dobrze spisującego się Tomasza Frankowskiego.

Na liście Czesława Michniewicza znajdzie się 26 nazwisk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” „Przedłużenie umowy z Lionelem Messim to bardzo zły pomysł” Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Christian Atsu wciąż w ruinach budynku. Pozytywne informacje zdementowane przez klub Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] Real Madryt zaprezentował kadrę na Klubowe Mistrzostwa Świata. Wielcy nieobecni [OFICJALNIE] OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi OFICJALNIE: Rozgrywki piłkarskie w Turcji zawieszone po trzęsieniu ziemi Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Zwrot akcji w sprawie Nicolò Zaniolo. Włoch o krok od transferu Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Legia Warszawa czy Pogoń Szczecin? Transfer obrońcy na ostatniej prostej Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota Rafał Gikiewicz o zachowaniu Manuela Neuera: Totalna głupota

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy