Przemysław Frankowski poza mundialem?!

Przemysław Frankowski poza mundialem?! fot. Racing Lens
Paweł Hanejko
Paweł Hanejko
Źródło: Sportowy Poranek [Meczyki.pl]

Na liście powołanych na Mistrzostwa Świata w Katarze może zabraknąć miejsca dla Przemysława Frankowskiego - informuje Sebastian Chabiniak.

Już w czwartkowe popołudnie wybije godzina zero. To właśnie dziś punktualnie o 15:00 poznamy listę zawodników, których Czesław Michniewicz zabierze do Kataru na Mistrzostwa Świata.

Niemalże na pewno nie znajdzie się na niej kontuzjowany Jacek Góralski. Czy szykują się ponadto jeszcze jakieś niespodzianki?

Taki scenariusz wieszczy Sebastian Chabiniak. Dziennikarz wziął udział w programie „Sportowy Poranek”, gdzie przyznał, że możliwy jest brak powołania dla dobrze spisującego się Przemysława Frankowskiego.

Wahadłowy Lens niedawno znalazł się w jedenastce kolejki francuskiej ekstraklasy, a mimo to zabraknie dla niego miejsca w reprezentacji Polski?

- Na pewno będzie jakaś duża niespodzianka, ale nie na taką skalę, jak to miało miejsce kiedyś u Pawła Janasa. Chociaż wygląda na to, że i tu i tam Frankowski nie pojedzie na turniej - stwierdził.

Wypowiedź ta odwołuje się do 2006 roku, kiedy na Mistrzostwa Świata w Niemczech ówczesny selekcjoner Paweł Janas nie zabrał dobrze spisującego się Tomasza Frankowskiego.

Na liście Czesława Michniewicza znajdzie się 26 nazwisk.

Zobacz również

Relacje transferowe na żywo [LINK] Relacje transferowe na żywo [LINK] Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Tyle zarabia Sonny Kittel w Rakowie Częstochowa. NIEZŁA SUMKA! Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” Michał Probierz z sensacyjnym powołaniem z Ekstraklasy? „Nie zdziwiłbym się” FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni FC Barcelona: Duet Joãów wyceniony. Trzeba sięgnąć głęboko do kieszeni Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Julian Nagelsmann wraca na ławkę trenerską Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Lechia Gdańsk mogła stracić trenera na rzecz... Arki Gdynia Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Ranking UEFA: Polska umacnia swoją pozycję. Realizacja głównego celu coraz bliżej Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo” Selekcjoner juniorskiej reprezentacji Polski zbulwersowany. „Kompletne kłamstwo”

Najnowsze informacje

Ekstra

Ekstra

Nasi autorzy